Xtrasize: Cena, Skład, Efekty – Czy środek jest skuteczny [2022]

Xtrasize to cieszący się niesłabnącą popularnością, naturalny preparat na powiększenie penisa.

Choć produkt ma wiele zalet, nie jest pozbawiony wad, w tej recenzji omówimy zarówno korzyści z jego stosowania, jak i rzeczy, które nie do końca nam się podobają. 

Tabletki na większego penisa Xtrasize

Xtrasize to z pewnością produkt warty uwagi, cieszący się dobrą opinią i zaufaniem wśród mężczyzn, jednak porównując skład, jego cenę oraz szybkość działania, znalazł się dopiero na 3 miejscu w rankingu tabletek na powiększenie penisa sizemed. 

Biorąc pod uwagę wiele czynników, pierwsze miejsce przyznaliśmy tabletkom member xxl, drugie natomiast preparatowi penilarge.

Oba produkty bazują na naturalnych składnikach, ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia, a efekty widoczne są w krótkim czasie. 

Nie oznacza to, że tabletki xtrasize (www.xtrasize.pl) to produkt słabej jakości, wręcz przeciwnie, jest to ścisła czołówka wśród suplementów na wzrost członka, przejdźmy więc do konkretów.

Jak działa Xtrasize i kiedy pierwsze efekty?

tabletki xtrasize na parapecie
Dowiedz się więcej na stronie producenta
www.xtrasize.pl

Działanie tabletek xtrasize jest bardzo zbliżone, jeśli nie identyczne, do innych dostępnych na rynku produktów w tej kategorii. 

Odpowiednio dobrane składniki, poprawiają krążenie krwi, nasilają jej dopływ do ciał jamistych prącia.

Pod wpływem zwiększonej ilości krwi, ciała jamiste powiększają swoją objętość, dzięki czemu penis staje się masywniejszy na całej swojej powierzchni, zarówno w obwodzie jak i na długość.  Tak właśnie działa preparat xtra size.

Suplement diety XtraSize działa nieco wolniej od wymienionych wcześniej produktów na powiększanie penisa. Pierwszych efektów działania preparatu możemy oczekiwać w ciągu 2 miesięcy systematycznego stosowania xtra size w dawce 1 kapsułki dziennie.  

Jakich efektów można oczekiwać po Xtrasize? Przede wszystkim wzrostu rozmiaru członka o 2,5 cm w ciągu 60 dni od rozpoczęcia kuracji, jednak aby uzyskać maksymalny efekt powiększenia, kuracja powinna trwać nawet 6 miesięcy. W tym czasie długość członka może wzrosnąć o dodatkowe 7,5 cm, oraz do 30% w jego obwodzie. 

Zalety

 • Naturalny skład – to z pewnością spora zaleta tabletek xtrasize. Sprawia to, że stosowanie produktu jest bezpieczniejsze i nie powinno powodować skutków ubocznych. Niestety jak każdy środek spożywczy, mogą wystąpić dolegliwości ze strony układu pokarmowego czy alergie na któryś ze składników znajdujących się w produkcie. 
 • Opinie użytkowników – są w dużej mierze pozytywne. Warto zwrócić uwagę, że xtra size dostępny jest nie tylko na naszym rynku, ale również w wielu innych krajach, gdzie cieszy się równie dużym zainteresowaniem.
 • Skuteczność – to jeden z decydujących czynników, wpływających na ocenę konkretnego suplementu. Producent jest na tyle pewien działania swojego produktu, że oferuje możliwość zwrotu pieniędzy, jeśli tabletki xtrasize nie spełnią swojego zadania, a penis nie ulegnie powiększeniu. 

Wady

 • Brak dostępności w aptekach – to samo dotyczy sklepów stacjonarnych. Jedyna możliwość nabycia preparatu xtrasize to zakup bezpośrednio ze strony producenta lub w serwisach aukcyjnych typu allegro. Jednak ze względu na gwarancje składu i oryginalności produktu, bezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup z oficjalnej strony (xtrasize.pl).  
 • Gwarancja na nieotwarte opakowania – niestety w przypadku tego produktu, zwrócić możemy jedynie nieotwarte wcześnie opakowania, więc skorzystać z tej opcji mogą jedynie Ci panowie, którzy zdecydowali się na zakup jednorazowo większej ilości opakowań. Gwarancja pozwala na zwrot tabletek w ciągu 90 dni od dnia zakupu. 

Dawkowanie Xtrasize – Jak stosować dla optymalnych efektów? 

Dawkowanie xtrasize jest bardzo proste i nie powinno sprawić żadnych trudności. Wystarczy 1 kapsułka w ciągu dnia, najlepiej po pierwszym posiłku, lub w celu wzmocnienia erekcji na 30 minut przed planowanym stosunkiem.

Producent zaleca, aby kapsułkę popić dużą ilością wody (około 200-300 ml). 

Skład suplementu XtraSize

Siłą każdego dobrego suplementu na wydłużenie i pogrubienie penisa jest jego skład. To składniki aktywne znajdujące się w produkcie decydują o jego skuteczności, nie marketing, niska cena czy ładne opakowanie. 

Pod tym względem xtra size jest jednym z ciekawszych preparatów na rynku, zawiera w swoim składzie tylko dobrze znane i często wykorzystywane w tego typu produktach składniki jak l-arginina, buzdyganek naziemny czy korzeń maca. 

Jednak nie tylko ilość składników jest istotna, ale również odpowiednio dobrane proporcje oraz jakość wykorzystanego surowca, który w przypadku xtrasize pochodzi od certyfikowanych dostawców. Na stronie producenta możemy przeczytać, że w  procesie komponowaniu składu xtrasize, brali udział zarówno lekarze jak i specjaliści do spraw żywienia. 

Właśnie dlatego środek ugruntował swoją wysoką pozycję w kategorii suplementów na powiększanie penisa.

Jakie działanie mają poszczególne składniki suplementu?

 • Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) – to silny afrodyzjak i najczęściej występujący składnik zarówno preparatów na powiększanie członka, jak i środków na potencję. Buzdyganek naziemny ma silne działanie na wzrost poziomu testosteronu, dzięki czemu podnosi libido i zwiększa ochotę na seks. 
 • Maca root (korzeń maca) – również ma korzystny wpływ na pobudzenie seksualne, jednak dodatkowo odpowiada za zwiększenie ukrwienia ciał jamistych prącia. Zwiększając jego masę, a także ułatwiając osiągnięcie mocnej i długo utrzymującej się erekcji.  
 • Saw palmetto – świetnie uzupełnia działanie buzdyganka naziemnego, blokując konwersje testosteronu do DTH. Podobnie jak tribulus terrestris tak i saw palmetto, podnosi libido, wzmacnia organizm, a do tego  obniża poziom cholesterolu we krwi. 
 • L-arginina HCL (chlorowodorek argininy) – to syntetyczna, mocniejsza wersja argininy. L-arginina odpowiedzialna jest za zwiększenie produkcji tlenku azotu, a tym samym za zwiększony dopływ krwi do ciał jamistych członka, pozwalając na uzyskanie silniejszego wzwodu, oraz przy długotrwałym stosowaniu, na zwiększenie rozmiaru penisa na całej jego powierzchni. 
 • Sarsaparilla – bardzo dobrze uzupełnia działanie l-argininy. Obie substancje pozwalają na lepsze ukrwienie penisa, zwiększając jego rozmiar zarówno w obwodzie jak i na długość. 
 • Licorice root (ekstrakt z korzenia lukrecji) – ma korzystny wpływ na pracę układu hormonalnego, podobnie jak tribulus terrestris podnosi libido, zwiększając tym samym popęd seksualny. 
 • Pozostałe składniki – Stinging Nettle (pokrzywa), Panax Ginseng (żeń-szeń), Pumpkin seed (ekstrakt z pestek dyni).

Xtrasize – Opinie na temat skuteczności działania

Mężczyzna i kobieta w sypialni

Opinie mężczyzn, na temat skuteczności działania tabletek xtrasize są w większości pozytywne. panowie chwalą sobie prostotę stosowania suplementu, zwłaszcza w porównaniu z takimi metodami jak pompki czy ekstendery. 

Jednak jak w przypadku niemal każdego produktu na wzrost penisa, w tym również zdarzają się głosy panów nie zadowolonych z uzyskanych efektów.

W większości dotyczą one zbyt późno pojawiających się efektów kuracji preparatem, co w zestawieniu z dość wysoką ceną może być sporym minusem.

Jeśli przed zakupem xtrasize, chcesz sprawdzić co inny panowie sądzą na temat jego działania, pod tym linkiem znajdziesz odręcznie pisane opinie stosujących go mężczyzn. 

Cena XtraSize – Ile kosztuje preparat?

Suplement na powiększenie penisa Xtrasize

Cena którą trzeba zapłacić za 1 opakowanie suplementu xtrasize (199,00 zł), może wydawać się dość wysoka, szczególnie w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku produktami.

Jednak większość z nich wymaga stosowania 2 kapsułek w ciągu dnia, natomiast dla xtrasize jest to tylko 1 kapsułka dziennie. Dzięki temu, jedno opakowanie zawierające 60 kapsułek, wystarcza aż na 60 dni kuracji, a nie tylko na 30. 

Dodatkową Zaletą są dostępne na oficjalnej stronie zestawy w promocyjnych cenach. Jeśli zdecydujemy się na jednorazowy zakup 2 opakowań produktu, zapłacimy za całość tylko 339,00 zł, czyli mniej o 59,00 zł.  

Jednak największe oszczędności może zapewnić zakup 3 sztuk tabletek na powiększenie penisa za 479,00 zł, w portfelu zostanie nam więc dodatkowe 118,00 zł. Pakiet ten jest skierowany zwłaszcza do tym panów, którzy mieli już okazję przekonać się o skuteczności produktu i są zdecydowani na dłuższą kurację.

Poniżej znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne promocje. 

Gdzie kupić tabletki XtraSize – Strona producenta czy serwisy aukcyjne?

Bez wątpienia aukcje internetowe kuszą niskimi cenami. Jednak tylko zakup bezpośrednio od producenta, daje 100% gwarancję otrzymania oryginalnego produktu. 

Ponadto, jeśli dokonamy zakupu z innego źródła, nie będziemy mogli skorzystać z gwarancji satysfakcji oferowanej przez producenta, pozwalającej na zwrot nieotwartych opakowań preparatu.

Q&A – Odpowiedzi na często zadawane pytania

Czy xtrasize powoduje skutki uboczne?

Producent xtrasize zapewnia, że do produkcji suplementu wykorzystane zostały jedynie naturalne składniki, dzięki czemu jest on bezpieczny i nie powinny wystąpić żadne efekty uboczne w trakcie jego stosowania. 

Jeśli nie masz pewności co do swojego stanu zdrowia, lub podejrzewasz, że jesteś uczulony na któryś ze składników znajdujących się w produkcie, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji. Producent zaleca aby stosować suplement w ilości 1 kapsułki dziennie. Stosując się do zaleceń opublikowanych na stronie producenta, nie powinniśmy odczuć skutków ubocznych.

Czy mogę kupić tabletki xtrasize w aptece? 

Tabletki xtrasize dostępne są jedynie w sprzedaży internetowej. Z tego co udało nam się dowiedzieć, producent preparatu zrezygnował z tej formy dystrybucji, aby móc zaoferować korzystniejszą cenę. Nie kupimy więc produktu w aptece ani innych sklepach stacjonarnych. 

Czy można mogę pić alkohol w trakcie kuracji?

Według deklaracji znajdującej się na oficjalnej stronie, produkt nie wchodzi w interakcje z alkoholem i nie ma przeciwwskazań, aby w trakcie stosowania produktu spożywać alkohol. Produkt należy popić większą ilością wody, nie zalecamy popijania kapsułek alkoholem.

Czy efekty kuracji tabletkami xtrasize są trwałe?

Niestety nie. Uzyskane dzięki zastosowaniu tabletek xtrasize efekty, mogą utrzymać się kilka tygodni, lub w niektórych przypadkach nawet kilka miesięcy od zakończenia kuracji. Jednak wielkość penisa z biegiem czasu zacznie wracać do stanu wyjściowego. Warto więc co jakiś czas powtórzyć kurację, dla zachowania osiągniętych efektów. 

Kiedy pierwsze efekty stosowania?

Pierwsze efekty w postaci poprawy potencji mogą być odczuwalne już w ciągu kilku pierwszych dni. Jednak wzrost rozmiaru penisa, w tym jego długości oraz obwodu mogą pojawić się dopiero po 6-8 tygodniach systematycznego stosowania. Tabletki xtrasize zapewniają długofalowy wzrost penisa, produkt należy stosować najlepiej przez min. 3 miesiące, a jeśli chcemy osiągnąć maksymalny efekt powiększenia penisa może wymagać pełnej kuracji trwającej nawet 6 miesięcy. Więcej informacji znajdziesz na stronie xtrasize.

Czy mogę zwrócić produkt jeśli nie uzyskam efektów?

Tak. Producent oferuje możliwość zwrotu, jednak tylko nie napoczętych opakowań produktu. Jeśli zamówisz więcej jak jedno opakowanie i stwierdzisz, że uzyskane efekty nie są zadowalające, możesz odesłać pozostałe opakowania i odzyskać wydane pieniądze. 

Czy warto kupić xtrasize – Podsumowanie

Xtrasize jest preparatem kompleksowym, pozwalającym nie tylko na skuteczne powiększenie penisa, ale również poprawę potencji i ułatwienie osiągnięcia erekcji. 

3 opakowania suplementu xtra size

Cena może wydawać się mało przystępna, jednak korzystając z promocji pozwalających na zakup 2 lub 3 opakowań tabletek po obniżonej cenie, wydaje się od całkiem atrakcyjna. 

Pierwsze efekty powinny być widoczne w ciągu 60 dni (1 opakowanie) od rozpoczęcia stosowania preparatu, jednak pełen efekt powiększenia penisa może wymagać nawet 6 miesięcy codziennego stosowania.

Jeśli szukasz produktu na powiększenie członka cieszącego się sporym zainteresowaniem, o naturalnym składzie, w dodatku z gwarancją satysfakcji – xtrasize to dobry wybór. 

Ilość tabletek w opakowaniu60 kapsułek
Dzienna dawka1 kapsułka dziennie
CenaSprawdź najlepszą cenę
Gwarancja satysfakcjiTak (90dni)
Dostępny w promocjiTak (Sprawdź dostępne promocje)
Strona produktuwww.xtrasize.pl
+