Tabletki na przedłużenie stosunku bez recepty – Czy są skuteczne?

Tabletki na wydłużenie stosunku to skuteczna i łatwa w zastosowaniu metoda na to, aby opóźnić wytrysk i czerpać z seksu więcej przyjemności. Pytanie tylko, które z dostępnych na rynku produktów, są naprawdę skuteczne?

Wyróżnione w rankingu środki na długi stosunek - top3

Nasza redakcja przeanalizowała opinie, skład, cenę oraz możliwe skutki uboczne 6 dostępnych na naszym rynku, środków na opóźnienie wytrysku bez recepty, spośród których wybraliśmy jedynie 4 wysokiej jakości preparaty dla mężczyzn.

Dla tych zabieganych, poniżej publikujemy nasz wybór w kategorii preparatów na przedwczesny wytrysk, który spełnia wszystkie nasze kryteria.

Nasz wybór: Climax Control

Nasza ocena

Ocena konsumentów

Gwarancja satysfakcji
Tak (90dni na nieotwarte opakowania)

Produkt zawiera jedynie naturalne składniki, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn, a pierwsze efekty mogą pojawić się nawet w 4 dni od rozpoczęcia kuracji.

W dalszej części znajdziesz ranking oraz recenzje wszystkich czterech preparatów.

Ranking środków na dłuższy stosunek – Sizemed 2022

Rynek suplementów gwarantujących przedłużenie stosunku obfituje w różnego rodzaju środki, które wykazują zróżnicowaną skuteczność. Ranking Sizemed został przygotowany tak, aby pomagał konsumentom wybrać produkt najbardziej skuteczny, a zarazem bezpieczny.

W rankingu znajdują się tylko te produkty, po które mężczyźni chcący kochać się dłużej i intensywniej sięgają najczęściej.

Wyróżnione w zestawieniu tabletki na opóźnienie wytrysku dostępne są bez recepty, nie wywołują skutków ubocznych, mogą być stosowane przez mężczyzn w każdym wieku (18+).

Dzięki nim można nie tylko wydłużyć czas trwania stosunku, ale również czerpać nieznaną dotąd satysfakcję i przyjemność z życia seksualnego. 

Na rynku dostępne są preparaty w różnej formie, ale największym zainteresowaniem cieszą się środki w postaci tabletek. Wynika to z łatwości w stosowaniu, a także dyskrecji jaką zapewniają. 

Tabletki na opóźnienie wytrysku gwarantują dłuższe stosunki i pozwalają poczuć się stuprocentowy mężczyzną. Co ważne, można je kupić, nie wychodzą z domu. Większość producentów gwarantuje zwrot pieniędzy, w przypadku, gdy preparaty nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Nr 1. Climax Control

Tabletki na opóźnienie wytrysku - Climax Control
Dowiedz się więcej na stronie produktu
www.climaxcontrol.pl

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje środek  Climax Control. To tabletki na przedwczesny wytrysk, które cieszą się uznaniem mężczyzn bez względu na wiek.

Działanie suplementu wpływa na wydłużenie czasu trwania stosunku, a tym samym zapewnienie niebywałych doznań partnerce. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły stosunek trwa o 30 minut dłużnej niż przed rozpoczęciem kuracji.  

Kiedy pierwsze efekty? 

Pierwsze efekty stosowania Climax Control widoczne są już po 4 dniach. Dziennie zalecane są dwie tabletki, po 1 rano i wieczorem. Pełny efekt uzyskuje się po ok. 3-4 miesiącach regularnego stosowania suplementu.

Długotrwała terapia całkowicie likwiduje problemy z przedwczesnym wytryskiem i zapewnia dłuższe i bardziej satysfakcjonujące stosunki . Panowie uzyskują pełne panowanie nad wytryskiem i mogą cieszyć się udanym życiem seksualnym.

Climax Control – innowacyjny skład

Za działanie preparatu odpowiadają idealnie skomponowane składniki, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom serotoniny. To właśnie serotonina reguluje wrażliwość na bodźce, a jej stabilny poziom działa korzystnie na przedwczesny wytrysk, pozwalając przedłużyć stosunek nawet o 30 minut.

Tabletki na przedłużenie stosunku Climax Control uzyskały wysoką pozycję w rankingu nie tylko dzięki wysokiej skuteczności, ale również dzięki bezpieczeństwu stosowania. Środek jest w 100% naturalny, nie powoduje działań niepożądanych. Produkowany jest ze składników najwyższej jakości, z udziałem najlepszych amerykańskich specjalistów.

Według producenta, tabletki przedłużające stosunek mogą zażywać panowie z nadciśnieniem i chorobami krążenia, dla których wiele preparatów na receptę nie jest wskazanych. 

Głównie działanie produktu to:

 • wydłużenie czasu erekcji,
 • opóźnienie wytrysku,
 • mocny, trwały wzwód,
 • silne libido,

Producent gwarantuje 100% skuteczności, jeżeli produkt nie spełni oczekiwań, zapewnia zwrot pieniędzy.

Informacje na temat produktu:

Ilość tabletek w opakowaniu:

60 kapsułek

Cena za opakowanie:

Dawkowanie:

2 kapsułki dziennie

Gdzie kupić w promocji

Opinie:

Strona produktu:

Nr 2. Orgasm Control 

Tabletki na dłuższy stosunek - Orgasm Control
Dowiedz się więcej na stronie produktu

To kolejny środek cieszący się pozytywnymi opiniami. Powstał po to, aby likwidować problem przedwczesnego wytrysku, który jest częstym zaburzeniem, nawet u młodych mężczyzn. Orgasm Control składa się z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, które szybko i skutecznie likwidują problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Preparat zwalcza nadwrażliwość na bodźce receptorów zwłaszcza w okolicach narządów płciowych, a także wspiera działanie układu hormonalnego, który odpowiada za płodność i potencje. Stosownie suplementu jest proste, wystarczy zażywać 1-2 kapsułki w ciągu dnia, a szybko pojawią się pozytywne efekty.

Działanie Orgasm Control

 • wydłużenie stosunku nawet o 30 minut,
 • wzmocnienie erekcji i siły wytrysku,
 • zwiększone libido, 

Skład Orgasm Control

Idealnie dobrany zestaw ziołowych składników, w tym witamin i minerałów, reguluje pracę ośrodkowego układu nerwowego, a także zmniejszenia nadwrażliwość na bodźce w okolicy narządów płciowych. Pierwsze efekty stosowania suplementu można odczuć już po 5 dniach od rozpoczęcia kuracji.

Orgasm Control  to kompletny zestaw, który składa się nie tylko z kapsułek, ale również żelu, sprayu oraz chusteczek, które doskonale wspierają kurację. Żel może z powodzeniem pełnić rolę lubrykantu i uprzyjemnić stosunki.

O skuteczności linii Orgasm Control świadczą pochlebne opinie w prasie lifestylowej oraz nagroda w jednej ze znanych drogerii, która dowodzi, że Orgasm Control słusznie znalazł się w naszym rankingu.

Zaletą Orgasm Control jest 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Oznacza to, że jeśli z jakiegoś powodu efekty nie będą zadowalające, produkt można oddać, a producent gwarantuje zwrot pieniędzy.

Informacje na temat produktu:

Ilość tabletek w opakowaniu:

60 kapsułek

Cena za opakowanie:

Dawkowanie:

2 kapsułki dziennie

Gdzie kupić w promocji

Opinie:

Strona produktu:

Nr 3. Penis Complete

Tabletki opóźniające wytrysk bez recepty - Penis Complete
Dowiedz się więcej na stronie produktu

Penis Complete to środek o nieco innym działaniu. Jego działanie polega przede wszystkim na zwiększeniu rozmiaru penisa. Dzięki specjalnie skomponowanym składnikom środek powoduje wydłużenie członka nawet 8 cm.

Dodatkowo suplement wydłuża stosunki o co najmniej 30 minut oraz zwiększa siłę wzwodu o 100%. Rozmiar członka pozostaje zwiększony na stałe, również w stanie spoczynku. Penis Complete zwiększa ciśnienie krwi, wspomaga naturalny rozrost ciał jamistych prącia poprzez ich podzielenie i rozmnożenie, a to skutkuje wzrostem rozmiaru członka.

Dzięki nasilonemu ciśnieniu krwi penis robi się sztywny, a erekcje utrzymują się przed długi czas. Efekty pojawiają się bardzo szybko, bo już po pierwszym tygodniu kuracji. 

Penis Complete – niesamowite efekty

Zbyt mały rozmiar penisa to kompleks, który spędza sen z oczu sporej grupie mężczyzn, bez względu na wiek. Jest powodem niskiej samooceny, powoduje unikanie aktywności seksualnej, często rujnuje życie intymne.

Jednak dzięki Penis Complete mały członek nie będzie już żadnym problem. Suplement likwiduje trzy największe męskie problemy, tzn.

 • znacząco zwiększa rozmiar penisa,
 • likwiduje problem związany z przedwczesnym wytryskiem,
 • poprawia erekcję o ponad 200%

Dodatkowo, Penis Complete powoduje wydłużenie stosunku o co najmniej 30 minut, dzięki temu życie seksualne rozkwita, a para może na nowo odkrywać przyjemność płynącą z seksu.

Dobrze skomponowane zioła wspomagają regulatory ośrodkowego układu nerwowego i wspomagają wydolność psychiczną, której zaburzenia mają znaczący wpływ na przedwczesny wytrysk. Penis Complete sprawia, że orgazmy są dłuższe, a wytryski dużo obfitsze. 

Skład Penis Complete

Za wyjątkowe działanie odpowiada bogactwo aktywnych składników, które zostały tak dobrane, aby zapewniać niesamowite efekty. Środek stał się hitem, wybieranym przez mężczyzn chcących poprawiać jakość życia erotycznego.

Produkt na dłuższy stosunek jest w pełni naturalny, składniki pochodzą z certyfikowanych gospodarstw, są w pełnie bezpieczne i bardzo dobrze przyswajalne.

Producent daje gwarancję skuteczności produktu. Jeśli Penis Complete nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, każdy klient może w przeciągu 30 dni zwrócić produkt bez zbędnych pytań i formalności.

Informacje na temat produktu:

Ilość tabletek w opakowaniu:

60 kapsułek

Cena za opakowanie:

Dawkowanie:

2 kapsułki dziennie

Gdzie kupić w promocji

Opinie:

Strona produktu:

Nr 4. PornProPills

Preparat na zaburzenia erekcji i opóźnienie wytrysku - PornProPills
Dowiedz się więcej na stronie produktu
www.pornpropills.pl

To suplement, który zajął 4 miejsce w naszym rankingu. Jak twierdzą użytkownicy, pozwala poczuć się jak gwiazda porno i zapewnić przyjemność zarówno sobie, jak i partnerce. Stosowanie PornProPills gwarantuje satysfakcje, o której wcześniej można było tylko marzyć.

Głównie działanie to:

 • dłuższe, intensywne stosunki,
 • wielokrotne, nieziemskie orgazmy,
 • długą, mocną erekcję,
 • satysfakcję partnerki,
 • podziw partnerki,
 • wyszukane zabawy łóżkowe,
 • wysokie libido,
 • wysoką samoocenę i pewność swoich umiejętności,
 • mega wytryski

PornProPills zwiększa o 30% wydajność podczas aktywności seksualnej. Stosunki są o kilka razy dłuższe od dotychczasowych, a ilość nasienia jest wręcz ogromna. Regularne stosowanie tabletek pozwala na satysfakcjonujące, gorące stosunki, pełne wyzwań i fantazji, bez obawy o spadek formy.

Skuteczność PornProPills potwierdzają gwiazdy porno, które regularnie zażywają suplement. Co ważne, efekty uzyskane w czasie stosowania PornProPills nie znikają, utrzymują się jeszcze długi czas po zaprzestaniu zażywania tabletek. Środek mogą stosować mężczyźni w każdym wieku, który chcą osiągnąć nowy poziom seksu.

Skład PornProPills

PornProPills należy stosować dwa razy dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody. Preparat jest całkowicie bezpieczny, składa się wyłącznie z naturalnych składników, które nie wywołują skutków ubocznych. Podlega regularnym kontrolom na każdym etapie produkcji, dlatego cechuje się wysoką i stałą jakością.

Producent jest pewien skuteczności swojego produktu, dlatego daje 100% gwarancji satysfakcji, a w razie niezadowolenia gwarantuje zwrot pieniędzy.  

Informacje na temat produktu:

Ilość tabletek w opakowaniu:

60 kapsułek

Cena za opakowanie:

Dawkowanie:

2 kapsułki dziennie

Gdzie kupić w promocji

Opinie:

Strona produktu:

Różnice między suplementami na opóźnienie wytrysku a lekami na receptę

W sklepach i aptekach można kupić dwa rodzaje środków poprawiających potencję. Pierwsze, przeznaczone do leczenia przedwczesnego wytrysku produkty, dostępne są wyłącznie na receptę, zawierają wysoką dawkę substancji czynnej, bazują głównie na inhibitorach fosfodiesterazy typu 5, takich jak sildenafil i wardenafil.

Substancja czynna zawarta w lekach na receptę powoduje rozkurcz mięśni gładkich ciał jamistych, napływ krwi do prącia, co ułatwia osiągniecie wzwodu. Tego typu tabletki należy zażyć kilkadziesiąt minut przed stosunkiem.

Drugi rodzaj preparatów to suplementy, które można kupić bez recepty, zawierają głównie składniki ziołowe, naturalnego pochodzenia oraz mniejsze ilości substancji aktywnych, np. sildenafil (max. dawka dostępna bez recepty to 25 mg). Zasadniczą różnicą między suplementami a lekami na receptę jest występowanie skutków ubocznych.

W czasie stosowania leków na receptę często dochodzi do bólu głowy i mięśni, złego samopoczucia, pogorszenia widzenia, problemów z układem pokarmowym, zaburzeń pracy serca, a także bolesnej erekcji i krwawienia z prącia.

Tabletki na receptę mają dużo przeciwwskazań, nie mogą ich stosować m.in. osoby cierpiące na:

 • Choroby serca,
 • Nadciśnienie,
 • Problemy z układem krążenia,
 • Po przebytym udarze mózgu lub zawale serca,
 • Niewydolność nerek i wątroby,
 • Ciężka niewydolność wątroby.
 • Problemy z nerwem wzrokowym i posiadającym zwyrodnienia siatkówki oka

Dobre suplementy są w pełni naturalne, zawierają bezpieczne, ziołowe składniki, które nie tylko wpływają na funkcje seksualne i silniejszą erekcję, ale również skutecznie poprawiają kondycję całego organizmu. 

Naturalne tabletki na opóźnienie wytrysku większości bazują na ekstraktach z roślin leczniczych, witaminach i minerałach, w tym m.in. wyciągu z korzenia żeń szenia, kozieradki lekarskiej, lubczyku, damiany pustynnej, zawierają także cynk, magnez i witaminy z grupy B, C, D, czy A. Nie powodują tylu skutków ubocznych co leki wydawane na receptę.

Jedynym przeciwwskazaniem do ich stosowania jest alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementów. Oczywiście środki bez recepty należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta, w zalecanej dawce.

Leki na przedwczesny wytrysk na receptę (SSRI) 

Leki na opóźnienie wytrysku z dapoksetyną - Priligy

Jednymi z częściej stosowanych środków na opóźnienie wytrysku są leki z grupy SSRI, czyli inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny. Substancją czynną jest dapoksetyna (nazwa handlowa leku to priligy).

SSRI są wykorzystywane do leczenia depresji, ale znalazły również zastosowanie w leczeniu męskich przypadłości. Lek hamuje wychwyt zwrotny dopaminy oraz noradrenaliny, co w konsekwencji opóźnia wytrysk przeciętnie o 1-3 minuty, a to prowadzi do wydłużenia stosunku.

Leki tego typu przyjmuje się od 1 do 3 godzin przed planowanym stosunkiem. Początkowa dawka wynosi 30 mg, po pewnym czasie można ją zwiększyć do 60 mg, ale stosowanie powinno odbywać się po konsultacji z lekarzem. Bardzo ważne, aby nie przekraczać zalecanej dawki i nie przyjmować więcej niż 1 tabletkę dziennie.

SSRI nie można stosować dłużej niż 24 tygodnie, ponieważ silnie działają na układ nerwowy. Mogą wywołać niekorzystne skutki uboczne, m.in. bóle głowy, nudności, ból brzucha, niestrawność, suchość w ustach, wahania ciśnienia krwi, a także stany depresyjne, apatię lub pobudzenie emocjonalne.

Istotne, aby w czasie przyjmowania SSRI regularnie kontrolować stan zdrowia u specjalisty i sprawdzać, czy lek nie wpływa negatywnie na organizm. Przeciwwskazaniem do przyjmowania leków z tej grupy są problemy z wątrobą, choroby nerek, a także uczulenie na składniki zawarte w lekach.

Do innych środków z grupy SSRI należy paroksetyna, fluoksetyna i sertralina a także klomipramina. Wszystkie tabletki dostępne są wyłącznie na receptę, lekarz musi określić czy środek nie wpłynie na pogorszenie stanu zdrowia, a jego stosowanie będzie bezpieczne.

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Czy tabletki na opóźnienie wytrysku są bezpieczne?

Wysokiej jakości preparaty bazują wyłącznie na naturalnych i dobrze znanych składnikach, długofalowo eliminując przyczyny przedwczesnej ejakulacji. Stosowanie tego typu tabletek, w większości przypadków będzie bezpieczne i nie powinny wystąpić działania niepożądane. Jeśli nie masz pewności co do swojego stanu zdrowia, warto przez rozpoczęciem kuracji zasięgnąć porady lekarza.

O ile tabletki pozwalają przedłużyć stosunek?

Dużo zależy od konkretnego przypadku i przyczyny, która odpowiada się przedwczesny wytrysk, jednak według producentów, dostępne na rynku preparaty jak climax control czy orgasm control, mogą przedłużyć stosunek nawet do 30 minut. Tabletki pomagają uregulować poziom serotoniny i zmniejszyć wrażliwość na bodźce zewnętrzne, pozwalając kochać się dłużej, a seks może sprawiać więcej satysfakcji.

Czy mogę kupić wymienione tabletki na długi stosunek w aptece?

Niestety nie. W przypadku wymienionych w rankingu środków możliwy jest jedynie zakup w sklepach internetowych. W aptekach dostępna jest m in dapoksetyna, jednak jest to lek a nie suplement diety.

Inne sposoby na wydłużenie stosunku – Czy są skuteczne?

Problem przedwczesnej ejakulacji dotyczy coraz większej grupy mężczyzn. Wpływ ma na to wiele czynników, życie w biegu, coraz większe wymagania w codziennym życiu. Na pomoc wszystkich potrzebującym wychodzą suplementy diety i leki na receptę, ale to nie jedyne dostępne rozwiązania.

Oprócz tabletek na przedwczesny wytrysk można również wspomóc organizm, wykorzystując inne znane metody na przedłużenie stosunku. 

Ćwiczenia mięśni kegla

Ćwiczenia mięśni Kegla znane są przez wszystkie kobiety, jednak większość mężczyzn nie wie, że również posiada i powinna regularnie trenować mięśnie dna miednicy. Męskie mięśnie Kegla wyściełają miednicę, rozciągają się od kości ogonowej do łonowej, a dodatkowo oplatają podstawę penisa.

Trening mięśni Kegla jest bardzo pomocny dla obu płci, pomaga nie tylko na nietrzymanie moczu, ale również redukuje problemy ze słabą erekcją.

Osłabienie dna miednicy często dotyczy panów po usunięciu prostaty, cierpiących na nadreaktywność pęcherza i cukrzycę, ale ćwiczenia powinni wykonywać wszyscy mężczyźni w ramach profilaktyki.

Aby zacząć wykonywać trening należy dokładnie zlokalizować mięśnie Kegla. Można to zrobić, oddając mocz. W pewnym momencie należy wstrzymać strumień i zlokalizować skąd dochodzi napięcie mięśnia. Zalecane są trzy sesje dziennie.

Ćwiczenia można wykonywać w dowolnej pozycji, początkowo mięśnie należy napinać i rozluźniać na 3 sekundy, po 10 razy. Aby ułatwić wykonywanie ćwiczeń, można zaopatrzyć się w elektrosymulator, który ułatwia trening, a tym samym poprawia jakość życia seksualnego.

Dobre wytrenowane mięśnie Kegla wzmagają intensywność doznań, zwiększają siłę orgazmów oraz ułatwiają kontrolowanie wytrysku. Sprawne mięśnie pozwalają zaciskać zwieracz cewki moczowej, który oplata podstawę penisa, a to umożliwia kontrolowanie długość erekcji.

Sprawne mięśnie Kegla gwarantują:

 • Silną i długą erekcję,
 • Umiejętność kontroli wytrysku,
 • Zwiększenie doznań seksualnych.
 • Brak problemów z oddawaniem moczu,

Technika Stop and Go

Kolejną metodą redukująca problemy z przedwczesnym wytryskiem jest technika Stop and Go. Polega na rozpoznawaniu sygnałów płynących z ciała, które świadczą o zbliżającym się wytrysku, a następnie jego opóźnieniu.

Aby metoda zadziałała, należy ćwiczyć regularnie, najlepiej codziennie. Ćwiczenia w początkowym etapie należy wykonywać samodzielnie, w czasie masturbacji. W późniejszym etapie można poprosić o pomoc partnerkę. W trakcie ćwiczeń mężczyzna musi samodzielnie doprowadzić się do silnego podniecenia i w kumulacyjnym momencie przerwać masturbacje.

Nie jest to łatwe, ale dzięki systematyczności, może przynieść efekty. Z każdym kolejnym dniem należy przerywać masturbacje kilkakrotnie, w momencie rozpoznania nadchodzącego orgazmu. Jeżeli technika jest już opanowana, w kolejnym etapie może wziąć udział partnerka.

To ona może doprowadzić rękę do podniecenia i w odpowiednim momencie zaprzestać ruchów. Bardziej doświadczeni panowie mogą ćwiczyć w czasie stosunku, ale takie współżycie będzie pozbawione spontaniczności i romantyczności, może także doprowadzić o nerwicy. Metoda może pomóc na opóźnienie wytrysku, ale ma wiele skutków ubocznych.

Może powodować ból członka wywołany brakiem wytrysku, ból wywołany zbyt mocnym uciskiem, a także niechęć do seksu, który traci na atrakcyjności. Nieustanne kontrolowanie i wstrzymywanie wytrysku może również wywołać nerwicę. 

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Mężczyzna mający problemy z przedwczesnym wytryskiem w trakcie seksu

Przedwczesny wytrysk (eiaculatio praecox) to dysfunkcja seksualna, która dotyczy coraz większej grupy mężczyzn.

Polega na zbyt wczesnej ejakulacji, która następuje w trakcie gry wstępnej lub w ciągu minuty od wprowadzenia członka do pochwy.

Uniemożliwia odbycie stosunku seksualnego, który przynosi satysfakcje dwóm stronom.

Dysfunkcja ta wywołuje frustracje, napięcie, panowie czują się winni, ponieważ nie są w stanie zadowolić partnerki. Może być wywołana przez wiele czynników, ale najczęściej źródło problemów leży w psychice.

Główne przyczyny przedwczesnego wytrysku to:

 • Kłopoty w związku,
 • Złe doświadczenie seksualne,
 • Lęk przed nieplanowaną ciążą,
 • Zbyt rzadkie współżycie,
 • Obawę przed niezaspokojeniem partnerki,
 • Brak doświadczenia,
 • Stany depresyjne i lękowe,
 • Nerwice,
 • Przyjmowanie niektórych leków,
 • Choroby ogólnoustrojowe.

Leczenie przedwczesnego wytrysku jest konieczne, ponieważ problem ten odbija się samopoczuciu i zdrowiu mężczyzn. Do leczenia wykorzystywane są leki z grupy SSRI, które pomagają opóźnić wytrysk, suplementy wspierające męskość, w niektórych przypadkach może być konieczna psychoterapia, która poprawi męską samoocenę i pomoże usunąć stany depresyjne.

W trakcie współżycia mężczyzna powinien wykonywać powolne i łagodne ruchy, które pozwolą mu wyhamować w momencie silnego podniecenia. Dzięki zaprzestaniu na kilka sekund ruchów, podniecenie nie opadnie, ale możliwe będzie opóźnienie szczytowania.

Jednym ze sposobów leczenia przedwczesnego wytrysku jest częste uprawienie seksu. Badania dowodzą, że przy dużej częstotliwości stosunków czas osiągania wytrysku może ulec znacznemu wydłużeniu. 

Podsumowanie

Przedwczesny wytrysk to problem, który spędza sen z oczu, wpływa negatywnie na samopoczucie, powoduje niezadowolenie i frustracje. Nie jest to jednak koniec świata.

Warto szukać metod, które pozwolą wydłużyć stosunki, sprawią, że życie seksualne znów będzie sprawiać radość, a partnerka nie będzie mogła wyjść z podziwu.

Ranking sizemed ma na celu wskazać, które tabletki na przedłużenie stosunku warto brać pod uwagę w trakcie zakupu, oraz dlaczego te konkretne preparaty cieszą się zainteresowaniem wśród osób z problemem zbyt szybkiej ejakulacji.

Opakowanie suplementu nr 1 dla mężczyzn

Climax Control (www.climaxcontrol.pl) to nr1 wśród suplementów przedłużających stosunek, bazuje na naturalnych składnikach, dostępny jest w atrakcyjnych zestawach, w dodatku objęty jest gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku braku efektów.