Najlepsze tabletki na powiększenie penisa – Ranking Sizemed 2023

Tabletki na powiększenie penisa to bezpieczna i zarazem skuteczna metoda na uzyskanie nawet 9 dodatkowych centymetrów. Bez konieczności noszenia niewygodnych urządzeń czy korzystania z pompek próżniowych. 

4 najlepsze preparaty na powiększenie członka bez recepty

Niestety, na rynku pojawia się coraz więcej preparatów wątpliwej jakości, które znikają tak szybko jak się pojawiły. Na co więc zwracać uwagę w trakcie wyboru skutecznych tabletek na porost penisa?

Nasza redakcja przeanalizowała skład, działanie, bezpieczeństwo stosowania oraz opinie mężczyzn na temat 8 dostępnych na rynku preparatów, spośród których wybraliśmy 4, wysokiej jakości środki dostępne bez recepty. 

Poniżej znajdziesz naszą rekomendację. 

Zalety
 • Wysoka skuteczność (do 9 cm)
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy (90 dni)
 • Dobre opinie użytkowników
 • Dodatkowy wpływ na poprawę erekcji i wydłużenie stosunku
 • Wyłącznie naturalne składniki
 • Dostępny w ponad 30 krajach
Wady
 • Member XXL można zamówić jedynie przez internet

Jak dokonaliśmy wyboru najlepszych tabletek na porost członka?

Wiele osób w trakcie podejmowania decyzji kieruje się wyłącznie ceną danego preparatu. To bardzo częsty błąd, niestety nawet jeśli uda nam się trochę zaoszczędzić, nie będzie miało to żadnego znaczenia jeśli nie pojawiają się oczekiwane efekty. 

Cena jest ważna i należy brać ją pod uwagę, zwłaszcza, że kuracja preparatami jak member xxl, czy penilarge może trwać 3-4 miesiące, a w przypadku xtrasize nawet do 6 miesięcy. Jednak, aby osiągnąć maksymalne efekty, musimy wziąć pod uwagę więcej czynników.

Tworząc ranking sizemed, pod uwagę braliśmy takie kryteria jak: 

 • Bezpieczeństwo stosowania
 • Szybkość działania
 • Cena preparatu
 • Możliwość zwrotu produktu (gwarancja satysfakcji)
 • Dobre opinie wśród mężczyzn

Na tej podstawie uporządkowaliśmy kolejność tabletek w naszym zestawieniu. Dopiero oceniając produkt kompleksowo, możemy być pewni, że wybrany przez nas preparat na powiększanie członka spełni swoje zadanie.

W dalszej części znajdziesz krótkie recenzje każdego produktu, jego wady i zalety, a także linki do aktualnych promocji, dzięki którym cena kuracji może być niższa nawet o 50%. 

Ranking tabletek na powiększenie penisa – Nasze TOP4

Wspólną cechą wszystkich wyróżnionych w rankingu tabletek na przyrost penisa, są bezpieczne i naturalne składniki, jak buzdyganek naziemny, korzeń maca, czy l-arginina. 

Dwa z wyróżnionych produktów objęte są gwarancją satysfakcji, pozwalającą na zwrot zakupionego preparatu, jeśli nie odnotujemy wzrostu rozmiaru penisa.

Działanie tabletek polega na nasileniu napływu krwi do ciał jamistych penisa, zmuszając je do rozrostu, a tym samym do zwiększenia długości oraz obwodu członka. 

NR1 – Member XXL

Tabletki na powiększenie penisa Member XXL
Sprawdź stronę produktu
www.memberxxl.pl

Pierwsze miejsce w rankingu sizemed postanowiliśmy przyznać tabletkom member xxl.

Systematyczne stosowanie preparatu może zapewnić wzrost rozmiaru członka nawet o 9 cm w zaledwie 4 miesiące.

Jednak pierwsze wyraźne efekty można zaobserwować już w ciągu 3 tygodni od rozpoczęcia kuracji preparatem, w tym czasie penis może zwiększyć swój rozmiar nawet o 2 cm.

Podczas produkcji tabletek member xxl wykorzystano jedynie naturalne składniki, dzięki czemu stosowanie preparatu jest bezpieczne i nie powinno powodować skutków ubocznych. 

W suplemencie member xxl wykorzystano jedynie najlepsze składniki tj. l-arginina, wyciąg z kozieradki, ekstrakt z owoców palmy sabałowej, a także żeń-szenia koreańskiego. Member xxl to nie tylko dobrze dobrane składniki, ale również optymalne dawki każdego z nich, dzięki czemu działanie tabletek jest tak skuteczne. 

Member xxl (memberxxl.pl) to jeden z nielicznych preparatów, których działanie zostało potwierdzone w badaniach. W testach trwających 12 tygodni, grupa 90 mężczyzn testowała na sobie skuteczność suplementu, odnotowano w tym czasie średni wzrost rozmiaru penisa o 5 cm. 

Dużym atutem tabletek na penisa member xxl jest 90-dniowa gwarancja satysfakcji, umożliwiająca zwrot produktu w przypadku nie uzyskania oczekiwanego wzrostu członka. 

Skład Member XXL

L-Arginina HCl, Ekstrakt z kozieradki pospolitej, Ekstrakt z owoców palmy sabałowej , Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, Ekstrakt z szafranu uprawnego, Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego -Bioperine®, Witamina E, Cynk, Witamina B6

Podstawowe informacje
Ilość kapsułek w opakowaniu60 kapsułek
Dzienna dawka2 kapsułki
Na ile wystarczy30 dni
Naturalne składnikiTak
Cena produktu179,00 (Sprawdź dostępne promocje)

NR2 – PeniSizeXL

Tabletki na powiększenie członka PenisizeXL
Sprawdź stronę produktu
www.penisizexl.pl

PeniSizeXL uplasował się na drugim miejscu w naszym rankingu.

Największą zaletą tabletek penisizexl jest ich cena. Co prawda koszt preparatu to 209,00 zł jednak w tym wypadku otrzymujemy nie jedno, a dwa opakowania na 60 dni codziennego stosowania co sprawia, że miesięczny koszt to tylko 104,50

Możliwe do uzyskania efekty w trakcie kuracji tabletkami penisizexl to dodatkowe 7,7 cm długości penisa. Jednak dzięki wykorzystaniu aż 9 składników aktywnych systematyczne stosowanie produktu może również wykazywać korzystny wpływ na poprawę potencji, wzrost libido czy wydłużenie stosunku.  

Pierwsze efekty w postaci poprawy potencji mogą być odczuwalne już pierwszego dnia, natomiast zmiany w rozmiarze członka mogą pojawić się po 2-3 tygodniach regularnego stosowania. 

W składzie preparatu znajdziemy wyłącznie naturalne składniki jak l-arginina, tribulus terrestris, żeń-szeń, korzeń maca czy cynk co znacząco zwiększa bezpieczeństwo stosowania produktu. 

Dawkowanie preparatu jest bardzo proste i ogranicza się tak naprawdę jedynie do połknięcia 2 kapsułek w ciągu dnia. Producent zadbał również o dodatkową możliwość obniżenia ceny poprzez zamówienie tabletek penisizexl w zestawie składającym się z 3 lub 6 sztuk preparatu. 

Opinie na temat działania produktu są pozytywne, co prawda na naszym rynku nie ma ich zbyt wiele, za to na rynkach zagranicznych cieszy się on sporym zainteresowaniem.

Skład PeniSizeXL

L-arginine, ginseng root extract (Panax ginseng), saw palmetto fruit extract (Serenoa repens), Damiana leaf extract (Turnera diffusa), liquorice root extract (Glycyrrhiza glabra), zinc gluconate, Tribulus terrestris fruit extract (Tribulus terrestris), maca root extract (Lepidium meyenii), L-leucine, sodium selenate.

Podstawowe informacje
Ilość kapsułek w opakowaniu60 kapsułek + 60 gratis
Dzienna dawka2 kapsułki
Na ile wystarczy60 dni
Naturalne składnikiTak
Gwarancja satysfakcjiBrak
Cena produktu209,00 (Sprawdź dostępne promocje)

NR3 – Penilarge

Tabletki na przedłużenie penisa Penilarge
Sprawdź na stronie produktu

Trzecie miejsce przyznaliśmy preparatowi Penilarge.

Długo zastanawialiśmy się, które miejsce powinniśmy przyznać temu produktowi – drugie czy trzecie? Jednak ostatecznie tabletki penilarge znalazły się na miejscu trzecim.

Efekty jakie można uzyskać dzięki systematycznemu stosowaniu suplementu to do 8 cm długości penisa, oraz do 4,5 cm w jego obwodzie

Pierwsze efekty, podobnie jak w przypadku tabletek member xxl powinny pojawić się już w pierwszych tygodniach stosowania. Jednak maksymalny wzrost może wymagać zakupu nawet 2 lub 3 opakowań. 

Penilarge od ponad 10 lat cieszą się zaufaniem mężczyzn i są jednym z najczęściej wybieranych preparatów na powiększanie penisa. To co wyróżnia penilarge na tle konkurencyjnych produktów, to możliwość połączenia tabletek o działaniu ogólnoustrojowym, z kremem lub żelem o silnym działaniu miejscowym na tkanki penisa

Takie połączenie może skrócić czas potrzebny na uzyskanie maksymalnych rezultatów, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia rozstępów, spowodowanych rozciągnięciem skóry na skutek szybkiego wzrostu rozmiaru członka. 

W przypadku tabletek penilarge, również wykorzystano wyłącznie naturalne składniki jak l-arginina, tribulus terrestris czy palma sabałowa, jednak w tym wypadku połączono ze sobą aż dwie odmiany żeń-szenia – syberyjskiego oraz koreańskiego. Takie połączenie nie tylko działa skutecznie na wzrost rozmiaru penisa, ale także na wzrost libido i ochoty na seks

Przystępna cena i 30-dniowa gwarancja na zwrot produktu, to bez wątpienia duże zalety tego produktu. 

Skład Penilarge

L-arginina, Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny), Lepidium meyenii (Korzeń maca), Panax Ginseng (Żeń-szeń koreański), Serenoa rapens (Palma sabałowa), Eleutherococcus senticosus (Żeń-szeń syberyjski)

Podstawowe informacje
Ilość kapsułek w opakowaniu60 kapsułek
Dzienna dawka2 kapsułki
Na ile wystarczy30 dni
Naturalne składnikiTak
Gwarancja satysfakcji30 dni 
Cena produktu149,90 (Sprawdź dostępne promocje)

NR4 – XtraSize

Tabletki na wzrost penisa - Xtrasize
Sprawdź na stronie produktu
www.xtrasize.pl

Xtrasize uplasował się na czwartej pozycji. Preparat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród panów chcących powiększyć swojego penisa, jednak jego działanie jest nieco wolniejsze od poprzedników.

Maksymalny efekt powiększenia jest imponujący, bo wynosi aż 7,5 cm, niestety, uzyskanie pełnego efektu powiększenia, może wymagać nawet 6 miesięcznej kuracji, czyli 3 opakowań preparatu. 

W tym wypadku również do produkcji wykorzystano wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego.

Tak jak w przypadku tabletek member xxl oraz penilarge, tak i w suplemencie xtrasize znajdziemy maca root (korzeń maca), saw palmetto (palma sabałowa), a także l-argininę, jednak w tym wypadku wykorzystano wzmocnioną, syntetyczną wersję l-argininy.

Środek dostępny jest nie tylko na naszym rynku, ale również w wielu innych krajach, gdzie bije rekordy popularności. Niestety gwarancja dla xtrasize obejmuje jedynie nieotwarte wcześniej opakowania preparatu, mogą więc skorzystać z niej jedynie Ci panowie, którzy zdecydują się na zakup większej ilości sztuk produktu.

Bez wątpienia xtrasize należy do ścisłej czołówki tabletek na porost członka

Skład XtraSize

Tribulus Terrestris, Korzeń maca, Saw palmetto, L-Arginine HCl, Pumpkin seed, Panax Ginseng, Sarsaparilla, Stinging Nettle, Licorice Root

Podstawowe informacje
Ilość kapsułek w opakowaniu60 kapsułek
Dzienna dawka1 kapsułka
Na ile wystarczy60 dni
Naturalne składnikiTak
Gwarancja satysfakcji90 dni (tylko nieotwarte opakowania)
Cena produktu199,00 (Sprawdź dostępne promocje)

Dlaczego właśnie member xxl, to najlepsze tabletki na powiększenie penisa?

Dlaczego spośród wszystkich dostępnych na rynku preparatów dla mężczyzn, chcących powiększyć swojego penisa, wybraliśmy właśnie tabletki na powiększanie penisa member XXL?

Opakowanie tabletek memberxxl

Działanie potwierdzone w badaniach

 • Nieczęsto zdarza się, aby preparat w tej kategorii został poddany testom, które dowodzą jego skuteczności. Na stronie produktu (www.memberxxl.pl) znajdziemy informacje, że w trakcie badań odnotowano średni wzrost rozmiaru członka o 5 cm. Jest to bardzo dobry wynik, a dla wielu mężczyzn całkowicie satysfakcjonujący. W badaniu wzięło udział 90 mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat, którzy przez 3 miesiące systematycznie przyjmowali preparat member xxl w ilości 1 kapsułki dziennie. 70% mężczyzn biorących udział w badaniu przyznało produktowi ocenę bardzo dobrą, a tylko 12% liczyło na lepsze rezultaty.

Naturalny i bezpieczny skład

 • Wykorzystanie do produkcji suplementu naturalnych składników zwiększa bezpieczeństwo jego stosowania, ograniczając ryzyko wystąpienia skutków ubocznych do minimum. Pod tym względem tabletki na powiększenie penisa member xxl sprawują się bardzo dobrze. Naturalne składniki tabletek member xxl, nie tylko wykazują skuteczne działanie na wzrost penisa, ale również w znaczącym stopniu ograniczają ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

Kompleksowe działanie

 • Kompleksowe działanie to siła tabletek na powiększanie penisa member xxl. Środek nie tylko działa na powiększenie rozmiaru członka w jego obwodzie oraz długości, ale również wzmacnia erekcję i podnosi libido. Erekcja jest mocniejsza, a sex może trwać dłużej, dzięki czemu można czerpać z niego więcej przyjemności. 

Ugruntowana pozycja na rynku

 • To jeden z filarów tego produktu, pokazuje, że celem producenta nie jest sprzedanie jak największej ilości sztuk produktu i zniknięcie z rynku zanim klienci zaczną upominać się o zwrot pieniędzy. Member xxl dostępny jest na rynku od wielu lat.

Gwarancja satysfakcji

 • W przypadku wyróżnionego preparatu, mamy aż 90-dni na zwrot produktu, jeśli penis nie powiększy się w trakcie jego stosowania. To bardzo dobry sygnał ze strony producenta, że naprawdę wierzy w działanie swojego produktu.

Pozytywne opinie mężczyzn

 • To bardzo ważne, aby wybrane przez nas tabletki na powiększenie penisa cieszyły się dobrą opinią wśród stosujących go mężczyzn. Zyskujemy w ten sposób większą pewność, że wybrany przez nas środek spełni pokładane w nim nadzieje.W przypadku tabletek member xxl, opinie w większości pozytywnie oceniają działanie preparatu. Polecamy przeprowadzenie własnego “śledztwa”, aby upewnić się, że jest to produkt dla nas.

Jak wybrać tabletki na porost penisa samodzielnie?

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany czy wyróżnione w naszym rankingu preparaty są warte zakupu, możesz samodzielnie przyjrzeć się dostępnym na rynku produktom.

W tej części dowiesz się na co warto zwracać uwagę w trakcie podejmowania decyzji, tak aby wybrane przez Ciebie tabletki na powiększenie penisa były nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla zdrowia. 

Etap 1

Na samym początku warto zapoznać się z opiniami na forach dyskusyjnych, komentarzami na blogach, rankingami czy recenzjami produktów. W ten sposób będziesz w stanie “odsiać” już na wstępie te tabletki na powiększenie penisa, które nie cieszą się dobrą opinią. 

Polecamy nie ograniczać się tylko do stron polskojęzycznych, wiele wartościowych informacji można znaleźć również na rynkach zagranicznych. 

Etap 2

Bezpieczeństwo przeprowadzanej przez nas kuracji jest bardzo ważne, dlatego należy upewnić się czy interesujące nas tabletki na powiększenie penisa do obrotu na terenie UE. Jeśli nie, należy zrezygnować z zakupu takiego specyfiku.

Etap 3

Możliwość zwrotu pieniędzy w przypadku braku oczekiwanych efektów to ogromna zaleta. Tabletki na powiększenie penisa jak Member xxl, penilarge, xtrasize oraz penisize xl to suplementy diety, a nie leki. Nie można więc w 100% przewidzieć efektów ich stosowania. 

Gdy w jednym przypadku wzrost długości oraz obwodu członka będzie bardzo widoczny, u kogoś innego może być ledwie zauważalny, lub może nie być efektów w ogóle. 

W takiej sytuacji gwarancja satysfakcji może pomóc nam odzyskać zainwestowane środki, za które możemy kupić inny dostępny produkt, lub zdecydować się na inną formę powiększania penisa tj. pompki do penisa czy ekstendery.

Etap 4

Bezpieczeństwo stosowania to jeden z najważniejszych kryteriów, które powinien spełniać każdy wysokiej jakości suplement na przyrost penisa. Warto sprawdzić czy wykorzystano do jego produkcji wyłącznie dobrze przebadane składniki pochodzenia naturalnego. 

Musimy pamiętać, że kuracja z wykorzystaniem tabletek może trwać nawet kilka miesięcy, dlatego tak ważne jest, aby składniki w nich zawarte nie powodowały nieprzyjemnych efektów ubocznych, a najlepiej usprawniały pracę całego organizmu.

Nie oznacza to jednak, że naturalne środki są w 100% bezpieczne dla zdrowia, jednak najlepsze tabletki na powiększenie penisa bazują na składnikach naturalnych, które są w dużym stopniu bezpieczne nawet przy dłuższym stosowaniu.

Nawet wyciągi i ekstrakty ziołowe mogą powodować nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego (szczególnie przyjmowane na czczo), a także alergie w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników. 

Bezpieczeństwo stosowania tego typu suplementów jest z pewnością wyższe od leków dostępnych bez recepty w niemal każdej aptece. 

Działanie tabletek na powiększenie penisa

Tabletki na naturalne powiększenie penisa cieszą się dużą popularnością z kilku powodów. Przede wszystkim stosowanie tabletek jest bardzo proste i wygodne a ich działanie poza wpływem na objętość członka ma zapewnić również zwiększenie popędu seksualnego czy siły erekcji. 

Tabletki powiększające członka jak member xxl czy penilarge stymulują uwalnianie tlenku azotu, dzięki czemu w ciałach jamistych prącia może zgromadzić się większa ilość krwi. Mechanizm ten ma sprawić, że ciała jamiste zwiększą swoją objętość wpływając w ten sposób na pogrubienie jak i wydłużenie penisa. 

Przyjmowanie suplementów diety na powiększanie członka poza zmianami w rozmiarze penisa ma pobudzać także produkcję testosteronu, wzmacniać erekcję a nawet nasilać popęd seksualny (libido). 

Jakie składniki aktywne zawierają dobre tabletki na powiększenie penisa?

W skład tabletek na powiększenie penisa z wyższej półki wchodzą najczęściej składniki aktywne, których działanie wspiera nie tylko zwiększenie rozmiaru penisa ale również zapewnia korzystny wpływ na życie seksualne. 

Żeń-szeń

Naturalne składniki jak l-arginina, buzdyganek czy żeń-szeń mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn chcących uzyskać wzrost rozmiaru swojego penisa jak i pobudzić libido czy wzmocnić erekcję. 

Warto więc wybierać takie tabletki na powiększenie penisa, których działanie jest jak najbardziej wszechstronne ale zarazem bezpieczne nawet przy dłuższym stosowaniu. To właśnie skład odpowiada za skuteczność tabletek a nie ładne opakowanie czy niska cena i to na niego należy zwracać szczególną uwagę.  

 • Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) – jest jednym z kluczowych składników preparatów na powiększenie penisa. Buzdyganek naziemny ma bowiem bardzo wszechstronne zastosowanie. Nie tylko rozkurcza naczynia krwionośne umożliwiając aby do ciał jamistych członka przedostała się większa ilość krwi, ale również pobudza produkcję testosteronu (według niektórych źródeł). W ten sposób nie tylko wpływa na większy rozmiar penisa ale również na wzmocnienie erekcji czy popędu seksualnego. Ze względu na wpływ na układ hormonalny nie zaleca się stosowania preparatów z buzdygankiem osobom poniżej 18 roku życia.
 • Panax ginseng (żeń-szeń koreański) – zawierają w swoim składzie zarówno tabletki na powiększenie penisa member xxl, penisizexl, penilarge oraz xtrasize. Żeń-szeń koreański dzięki zawartości ginsenozydów w sposób wszechstronny wpływa na poprawę życia seksualnego. Uznawany jest za silny afrodyzjak stymulujący pożądanie seksualne. Ponadto, przyczynia się do poprawy przepływu krwi co ma pomóc zarówno powiększyć penisa jak i zapewnić silniejszą erekcję. 
 • L-arginina – poprzez swój wpływ na metabolizm tlenku azotu stosowanie jest również wspomagająco w leczeniu zaburzeń erekcji (łagodnej formy). Rozkurcza bowiem naczynia krwionośne i usprawnia przepływ krwi sprawiając, że ciała jamiste mogą wypełnić się większą ilością krwi. Według producentów mechanizm ten nie tylko powoduje wzmocnienie erekcji ale również wpływa korzystnie na rozmiar członka (zarówno na długość penisa jak i jego obwód). Obniża również ciśnienie krwi co działa korzystnie na zaburzenia erekcji, które mogą być wynikiem zbyt wysokiego ciśnienia. 
 • Maca root (korzeń maca) – nie ma co prawda wpływu na długość czy grubość penisa, może natomiast przyczyniać się do poprawy popędu seksualnego oraz jakości nasienia (zwiększenie ruchliwości plemników). 
 • Saw palmetto (palma sabałowa) – nie wpływa na zwiększenie rozmiaru penisa, natomiast dzięki blokowaniu enzymu 5-alfa-reduktazy ogranicza konwersję testosteronu do DHT. Pomaga w ten sposób utrzymać wysoki poziom testosteronu, a co a za tym idzie również popędu seksualnego. Ekstrakt owoców palmy sabałowej wchodzi w skład tabletek member xxl jak i pozostałych preparatów na powiększenie penisa wyróżnionych w naszym rankingu. 
 • Kozieradka pospolita
 • Korze lukrecji
 • Cynk

Czy tabletki na powiększenie penisa powodują skutki uboczne?

Dostępne na naszym rynku tabletki na powiększenie penisa to suplementy diety w których znajdziemy jedynie naturalne składniki aktywne. Sprawia to, że ich regularne stosowanie wydaje się być bezpiecznie i w trakcie kuracji nie powinny wystąpić skutki uboczne. 

kobieta z tabletką w dłoni

Niestety nawet w przypadku naturalnych preparatów istnieją pewne przeciwwskazania. Przede wszystkim, nie należy stosować tabletek na zwiększenie rozmiaru penisa w przypadku nadwrażliwości na których ze składników produktu.

Należy również zachować szczególną ostrożność m.in. u mężczyzn z cukrzycą, nadciśnieniem czy wrzodami żołądka. W tej sytuacji przed rozpoczęciem kuracji najlepiej zasięgnąć porady lekarza. Aby zmniejszyć ryzyko działań niepożądanych jak choćby bóle brzucha, nudności czy biegunki powinno się przestrzegać zalecanego przez producenta dawkowania.

Dlaczego właśnie tabletki a nie pompki do penisa lub ekstendery?

Obecnie, to właśnie tabletki na powiększenie penisa są metodą, po którą mężczyźni sięgają najczęściej. Czym jest to spowodowane?

Prostota stosowania

Przede wszystkim przeprowadzenie kuracji z wykorzystaniem tabletek na wzrost członka jest zdecydowanie prostsze i wymaga mniej poświęconego czasu niż w przypadku pompek próżniowych, czy urządzeń rozciągających. 

Ze wszystkich trzech sposobów, to pompki mogą zapewnić najszybsze rezultaty. Co prawda spowodowane są one tymczasowym obrzmieniem tkanek penisa bezpośrednio po skorzystaniu z urządzenia, jednak pierwsze widoczne efekty powinny pojawić się nawet w 15 minut.

Oszczędność czasu

Niestety, skuteczne powiększanie penisa przy pomocy pompki wymaga codziennego treningu, który może wynieść nawet 15 do 30 minut każdego dnia. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w przypadku ekstenderów – urządzeń zakładanych na penisa, wykorzystujących metodę trakcji, w trakcie której dochodzi do zwiększenia masy penisa na całej jego powierzchni. 

Aby ekstendery zapewniły realne efekty, wymagają noszenia urządzenia przez kilka godzin dziennie, najlepiej przez okres kilku miesięcy. Bez wątpienia jest to skuteczny sposób na powiększenie rozmiaru członka, jednak noszenie urządzenia w ciągu dnia może powodować duży dyskomfort. 

Pełna swoboda

Co więcej nie będziemy mogli skorzystać z niego w miejscu publicznym, pracy czy na uczelni, jak w przypadku tabletek. 

Stosowanie środków w postaci tabletek powiększających członka jest proste, dyskretne i nie wymaga od nas zmiany nawyków, w dodatku większość produktów objęta jest gwarancją zwrotu pieniędzy. 

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Czas pojawienia się pierwszych widocznych efektów, zależy od wybranego przez nas suplementu. W przypadku tabletek na porost penisa member xxl, penilarge xtrasize oraz penisizexl czas ten wynosi około 3 tygodni. Dużą rolę odgrywają także indywidualne predyspozycje i reakcja konkretnej osoby na składniki zawarte w produkcie, dlatego zmiany w rozmiarze członka mogą u różnych osób pojawić się w innym czasie. Podobnie, sam efekt powiększenia penisa może wyglądać inaczej, u dwóch różnych osób.

Czy tabletki na powiększanie członka są bezpieczne?

Jeśli wybierzemy tabletki o naturalnym składzie, można śmiało powiedzieć, że tak. Naturalne wyciągi i ekstrakty nasilają napływ krwi do ciał jamistych prącia, zwiększając ich objętość, dzięki czemu penis staje się większy zarówno w obwodzie jak i na długość. Dodatkowo, wiele z dostępnych preparatów reguluje pracę układu hormonalnego, wzmacnia libido i zwiększa ochotę na seks. 

Czy preparaty na wzrost penisa można łączyć z alkoholem?

Na stronach wszystkich wyróżnionych w rankingu tabletek na powiększenie penisa sizemed, znajdziemy informacje, że nie wchodzą one w interakcje z alkoholem. Jednak, aby mieć pewność, że bez obaw możemy spożywać alkohol w trakcie kuracji, warto zasięgnąć porady lekarza specjalisty.  

W jakim wieku można brać preparaty na penisa?

Wszystkie tabletki powiększające penisa znajdujące się w naszym zestawieniu przeznaczone są dla pełnoletnich mężczyzn. W swoim składzie zawierają tribulus terrestris, który jest źródłem saponin steroidowych, mających wpływ na pracę układu hormonalnego. Zaleca się, aby korzystać z tego typu środków po ukończeniu 18-stego roku życia. Po ukończeniu 18 roku życia nie ma przeciwwskazań aby stosować tabletki na wydłużenie penisa.

Czy wzrost rozmiaru penisa jest trwały?

Niestety nie. Wbrew temu co deklarują producenci, w wielu przypadkach po odstawieniu tabletek, rozmiar penisa zacznie powoli wracać do stanu wyjściowego sprzed kuracji. Czas ten może różnić się w poszczególnych przypadkach. 

Czy mogę połączyć stosowanie tabletek z pompką lub ekstenderem?

Oczywiście. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które może przyspieszyć uzyskanie oczekiwanych efektów. Tabletki wykazują działanie od wewnątrz, w tym samym czasie pompka lub ekstender oddziałuje na tkanki penisa od zewnątrz. Obie metody wykazują działanie synergiczne. 

Jak działa gwarancja satysfakcji?

Jeśli w trakcie stosowania produktu, uznasz, że członek nie zrobił się większy, wbrew deklaracjom producenta, możesz odesłać produkt i odzyskać wydane pieniądze. Należy jednak przed dokonaniem zakupu zapoznać się czy gwarancja obejmuje również napoczęte opakowania, czy tylko te wcześniej nieotwierane. 

Czy tabletki na powiększanie penisa z rankingu można kupić w aptece bez recepty? 

Na dzień dzisiejszy, żadne z tabletek powiększających członka nie są dostępne w sprzedaży stacjonarnej, w tym także w aptekach. Wszystko środki z rankingu można zamówić tylko drogą internetową bez recepty. 

Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Sposób działania tabletek na penisa jest bardzo prosty i ogranicza się do nasilenia dopływu krwi docierającej do ciał jamistych penisa. Przy długotrwałym stosowaniu tabletek dochodzi do rozrostu tkanek penisa, dzięki czemu rośnie zarówno jego obwód, jak i dochodzi do zwiększenia się jego długości. 

Tabletki na powiększenie penisa – Ranking – Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten ranking środków na powiększanie członka pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu. Według naszych kryteriów, liderem wśród produktów w tej kategorii są tabletki member xxl.

Opakowanie suplementu na penisa Memberxxl

Naturalny i bezpieczny skład suplementu sprawia, że jest on bezpieczny, a zauważalne efekty mogą pojawić się już w pierwszych tygodniach stosowania. 

Pełna kuracja może zapewnić wzrost członka nawet o 9 cm, jednak już w ciągu 60 dni powinien stać się większy o dodatkowe 2 cm. Producent zapewnia zwrot środków w sytuacji, jeśli produkt nie spełni swojego zadania, a promocje dostępne na oficjalnej stronie (www.memberxxl) sprawiają, że cena jest bardzo przystępna.

Jeśli szukasz bezpiecznego produktu na zwiększenie penisa, który cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród mężczyzn – member xxl powinien być dobrym wyborem. 

+