PeniSizeXL – Opinie, Cena, Efekty [Skuteczne tabletki na powiększenie penisa czy strata pieniędzy?]

Nie wiesz czy tabletki na powiększanie penisa PenisizeXL są warte zakupu? Bez wątpienia preparaty w formie tabletek to ciekawa alternatywa dla pompek próżniowych czy ekstenderów, niestety nie wszystkie produkty są tak samo skuteczne.

Przeanalizowaliśmy skład suplementu PenisizeXL, opinie mężczyzn na temat jego skuteczności oraz możliwe do uzyskania efekty – sprawdź czy warto kupić tabletki Penisize XL w 2022r!

PenisizeXL – Co to jest i jak działa?

Penisizexl działa na tej samej zasadzie co inne dostępne na rynku preparaty na powiększenie penisa jak member xxl czy penilarge, czyli poprzez zwiększenie ukrwienia i nasilenie napływu krwi do penisa.

Suplement diety penisizexl otwarte opakowanie

Pod wpływem większej ilości krwi systematycznie napływającej do członka, ciała jamiste ulegają rozrostowi, dzięki temu penis zwiększa swoją masę na całej swojej powierzchni.

Dzięki wykorzystaniu takich składników jak buzdyganek naziemny, żeń-szeń czy liść damiana, poprawie ulega także potencja i łatwość w uzyskaniu erekcji.

PenisizeXL – Efekty stosowania

Według producenta, systematyczne stosowanie preparatu penisizeXL pozwala na uzyskanie efektów w postaci wzrostu penisa nawet o 7 cm oraz wyraźnie odczuwalny wzrost libido.

Efekt działania tabletek na erekcję

Pierwsze efekty w postaci wzrostu członka mogą być widoczne już w 2-3 tygodnie od rozpoczęcia kuracji, jednak uzyskanie pełnego efektu może wymagać nawet kilku opakowań produktu. W krótszym czasie można odczuć poprawę libido i łatwość w osiągnięciu wzwodu (nawet w ciągu kilku dni).

PenisizeXL – Opinie mężczyzn

Opinie mężczyzn na temat preparatu penisizexl są w dużej mierze pozytywne, czego dowodzą komentarze panów pozostawione pod aukcjami czy na forach internetowych.

Warto również przeczytać opinie użytkowników na tej stronie, jak widać większy rozmiar penisa to tylko jedna z korzyści suplementu, panowie chwalą go również za odczuwalny wpływ na wzmocnienie erekcji i wzrost libido.

Opinie o suplemencie penisizexl

Jakich efektów można oczekiwać? Według producenta wzrost rozmiaru członka może wynieść nawet 7,7 cm, są to jednak maksymalne efekty jakie możemy uzyskać dzięki stosowaniu suplementu penisizexl.

W przypadku naturalnych preparatów ważny jest czas i systematyczność, nie można oczekiwać, że penis stanie się większy o kilka centymetrów w 2-3 tygodnie. W tym czasie powinny być widoczne już pierwsze efekty, jednak na pełen efekt według znalezionych opinii trzeba poczekać zdecydowanie dłużej.

Dawkowanie tabletek PenisizeXL

Stosowanie produktu Penisizexl jest bardzo proste, tak naprawdę ogranicza się do połknięcia 2 kapsułek w ciągu dnia. Producent zaleca dawkowanie tabletek 2 razy dziennie na pusty żołądek, najlepiej na 20 minut przed posiłkiem.

Środek jest bardzo uniwersalny, dlatego jeśli chcemy wykorzystać jego skuteczne działanie na wzrost libido i wzmocnienie erekcji, drugą kapsułkę należy przyjąć na 30-40 minut przed stosunkiem. Dzięki temu, nie tylko uzyskamy wzrost rozmiaru członka, ale również mocniejszą erekcję i lepszą kontrolę nad wytryskiem.

Kapsułki należy popić dużą ilością płynów, najlepiej wody niegazowej lub herbaty (w ilości 200-300 ml).

PenisizeXL – Skład produktu

Siłą każdego dobrego preparatu na powiększenie penisa jest jego skład. Warto zwrócić szczególną uwagę nie tylko na to jakie składniki zostały wykorzystane przy produkcji interesujących nas tabletek, ale także na jakość surowca i proporcje poszczególnych składników.

W wielu przypadkach długa lista substancji, może być sygnałem ostrzegawczym, że dawki każdej z nich są mocno zaniżone.

W suplemencie diety PenisizeXL postawiono tylko na 6 składników, za to dobrze znanych i bardzo często stosowanych w tego typu produktach. Są to tribulus terrestris, muira puama, żeń-szeń, korzeń maca, liść damiana, oraz palma sabałowa.

Naturalny skład pozwala na długotrwałe stosowanie, dzięki czemu suplement penisizexl jest wyjątkowy bezpieczny, jednocześnie zapewniając oczekiwane efekty w postaci powiększenia penisa i silniejszej erekcji.

Jedynym minusem jest brak l-argininy, która korzystnie wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększony napływ krwi do ciał jamistych penisa, jednak podobne działanie ma również znajdujący się w penisizexl tribulus.

Jakie działanie mają poszczególne składniki tabletek?

  • Tribulus terrestris – to kluczowy składnik tabletek na powiększanie penisa oraz środków na wzmocnienie erekcji. Tribulus działa korzystnie na pracę układu hormonalnego, zwiększając poziom wolnego testosteronu we krwi (w fizjologicznych normach), nasila także spermatogenezę. Szczególny wpływ na rozmiar penisa ma natomiast zwiększenie produkcji tlenku azotu, dzięki czemu wzrasta ilość docierającej krwi do penisa, co w efekcie prowadzi wzrostu zarówno w jego obwodzie, jak i długości.
  • Żeń-szeń – uznawany jest za afrodyzjak, pobudza, dodaje energii i chęci do działania. Żeń szeń podobnie do tribulusa, również nasila produkcję tlenku azotu, wspomaga w ten sposób jego działanie, nasilając dopływ krwi do ciał jamistych, wpływając tym samym na rozmiar penisa. Korzystnie wpływa na libido i wzrost ochoty na seks u mężczyzn.
  • Palma sabałowa – odgrywa ważną rolę w tabletkach peniszexl, zapobobiega bowiem konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT) co ma duże znaczenie w przypadku suplementacji buzdygankiem naziemnym. Wspomaga libido, dzięki czemu erekcja jest łatwiejsza do uzyskania.
  • Liść damiana – wpływa na ogólną sprawność seksualną, podnosi libido, wzmacnia erekcję o ochotę na seks.
  • Korzeń maca – w tabletkach na powiększanie penisa Penisizexl odpowiada za zwiększenie popędu seksualnego, produkcję spermy i poprawę ruchliwości plemników. Korzeń maca jest również cennym źródłem aminokwasów w tym argininy, dzięki czemu w pewnym stopniu rekompensuje brak l-argininy jako osobnego składnika.
  • Muira puama – opóźnia wytrysk, poprawia funkcje seksualne, pomaga również uzyskać mocniejszą i utrzymującą się dłużej erekcję. Składnik ten nie jest często spotykany, co wyróżnia tabletki penisizexl wśród konkurencyjnych.

PenisizeXL – Cena

Cena jaką musimy zapłacić za suplement diety penisizeXL wypada bardzo korzystnie w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Za zestaw składający się z 60 kapsułek do których drugie opakowanie otrzymamy gratis (link do zestawu promocyjnego znajdziesz tutaj), zapłacimy tylko 199 zł.

Na pierwszy rzut oka, cena może wydawać się wysoka, jednak w tej cenie otrzymujemy nie 1, a 2 opakowania produktu. Jeśli więc weźmiemy pod uwagę, że dzienna dawka to 2 kapsułki, taki zestaw wystarczy na pełne 60 dni kuracji powiększającej.

Za 1 opakowanie zapłacimy więc tylko 99,5 zł. Dla porównania za tabletki, które wyróżniliśmy w rankingu sizemed na 1 miejscu, czyli member xxl, trzeba zapłacić 179 zł za opakowanie 60 kapsułek. Z kolei za tabletki na powiększenie członka penilarge zapłacimy 149,90 zł.

Na stronie producenta dostępne są także zestawy składające się z 3 opakowań (2+1) oraz 6 sztuk produkt (3 + 3).

Najkorzystniej cenowo wypada komplet 2 opakowań za 199 zł. Jednak jeśli planujemy dłuższe stosowanie tabletek penisizeXL dobry wyborem może okazać się zakup większej ilości sztuk, dzięki czemu w dłuższej perspektywie możemy sporo zaoszczędzić.

Niestety tego typu preparaty trzeba stosować przed długi czas, aby uzyskane efekty były naprawdę widoczne.

Gdzie kupić Penisizexl?

Na rynku suplementów krąży wiele środków niepewnego pochodzenia. Nie mamy więc pewności co dokładnie znajduje się w interesującym nas produkcie. Sygnałem alarmowym powinna być wyjątkowo niska cena, szczególnie jeśli wyraźnie różni się od tej którą oferuje producent.

Jeśli chcesz mieć pewność, że produkt który stosujesz to dokładnie te tabletki na powiększenie penisa o których czytałeś pozytywne opinie, najlepszym wyjściem będzie zamówienie bezpośrednio na oficjalnej stronie produktu.

W ten sposób unikniesz ryzyka zakupu niepełnowartościowego preparatu, dodatkowo zyskując możliwość zamówienia go w atrakcyjnych pakietach, które pozwalają na spore oszczędności. (www.penisizexl.pl).

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Czy mogę kupić penisizexl w aptece?

Penisizexl jak większość preparatów na powiększenie penisa nie jest dostępny w sprzedaży stacjonarnej, aptekach czy sklepach zielarskich. Produkt dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej, oraz serwisach aukcyjnych. Jeśli chcesz mieć pewność zakupu oryginalnego preparatu, najlepiej zamówić go bezpośrednio od producenta.

Kiedy pierwsze efekty?

Według deklaracji producenta tabletek penisizexl, rozmiar penisa powinien ulec powiększeniu po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Jednak silniejsza erekcja i poprawa sprawności seksualnej powinny być odczuwalne już po 1 kapsułce. Niestety penisizexl to suplement diety a nie lek, nie można więc przewidzieć ani zagwarantować konkretnych efektów, ponieważ zależą one od indywidualnej reakcji na składniki preparatu.

Czy środek jest bezpieczny dla zdrowia?

Penisizexl ma w pełni naturalny skład, dlatego jego stosowanie jest bezpieczne, a w trakcie jego stosowania nie powinny wystąpić skutki uboczne. Jak w przypadku każdego produktu spożywczego, mogą pojawić się dolegliwości ze strony układu pokarmowego czy reakcja alergiczna w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników wykorzystanych przy produkcji tabletek.

Czy warto kupić tabletki na powiększanie penisa PenisizeXL – Nasza opinia

Środek penisizexl ma w pełni naturalny skład, jego stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia i nie powinno powodować skutków ubocznych (u osób zdrowych), w dodatku zbiera wiele pozytywnych opinii wśród mężczyzn.

Jednak pomimo wielu zalet, preparat nie wyróżnia się szczególnie wśród konkurencyjnych produktów tj. member xxl czy penilarge.

W naszym rankingu tabletek na powiększenie penisa, penisizexl uplasował się na miejscu 4, to spore wyróżnienie, biorąc pod uwagę stale rosnącą ilość produktów w tej kategorii.

Ilość tabletek w opakowaniu60 kapsułek (+60 gratis)
Dzienna dawka2 kapsułki dziennie
CenaSprawdź najlepszą cenę
Gwarancja satysfakcjiNie
Dostępny w promocjiTak (Sprawdź dostępne promocje)
Strona produktuwww.penisizexl.pl
+