Penis Complete – opinie, dawkowanie, efekty – większy penis o 8 cm?

Jeśli szukasz produktu kompleksowego, dzięki któremu nie tylko zwiększysz rozmiar penisa, ale również wydłużysz czas trwania stosunku i wzmocnisz erekcję – Tabletki Penis Complete mogą być strzałem w dziesiątkę.

Według zapewnień producenta pierwsze efekty mogą być widoczne już w ciągu 5 dni od rozpoczęcia stosowania preparatu, a maksymalny wzrost rozmiaru członka to nawet dodatkowe 8 cm długości i 4,5 cm więcej w jego obwodzie.

Patrząc jednak na opinie użytkowników, liczby te są “trochę” wyolbrzymione, panowie najczęściej uzyskują wzrost rzędu 2-4 cm, jednak penis complete to nie tylko środek na powiększanie członka. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, środek działa także na wydłużenie stosunku (do 30 minut), pozwala także na uzyskanie silniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji.

 Produkt nie należy do najtańszych, cena za 1 opakowanie tabletek, które wystarczy na 30 dni stosowania to 199,90 zł, można kupić jednak suplement w zestawie składającym się z 3 opakowań za 399,90, oszczędzając tym samym 35% (mniej o 199,00 zł).  

 Tutaj znajdziesz link do zestawu w niższej cenie. 

Penis Complete – Co to jest i jak działa?

Penis complete to naturalny suplement diety w formie żelowych kapsułek, którego działanie polega na zwiększeniu ilości krwi docierającej do ciał jamistych penisa, dzięki czemu dochodzi do ich rozrostu i powiększenia członka zarówno w stanie spoczynku jak i erekcji.

Ten sam mechanizm wpływa na to, że erekcja jest mocniejsza i łatwiejsza do uzyskania, dlatego po preparat sięgają również mężczyźni mający problemy zaburzeniami erekcji (ED). Dodatkowo, składniki suplementu wspomagają regulatory ośrodkowego układu nerwowego, wpływając korzystnie na przedwczesny wytrysk, pozwalając na znaczne wydłużenie czasu trwania stosunku.

Systematyczne stosowanie preparatu zmusza ciała jamiste do zmagazynowania większej ilości krwi, zwiększając tym samym rozmiar członka i wzmacniając erekcję. Ponadto, dzięki takim składnikom jak tribulus terrestris czy korzeń maca, wzrasta libido, poziom testosteronu i ogólna sprawność seksualna.

Penis Complete – Opinie mężczyzn

Opinie mężczyzn na temat tabletek penis complete pokazują, że środek z pewnością jest warty uwagi. Większość opinii dotyczy co prawda jego skuteczności w kontekście działania na poprawę libido i wzmocnienie erekcji, jednak znajdziemy także komentarze na temat jego wpływu na wzrost penisa.

Opinie użytkowników na temat peniscomplete
Sprawdź wszystkie opinie

Jak widać, sugerowane przez producenta powiększenie członka o 8 cm jest raczej niespotykane, tak uzyskanie 2-4 centymetrów pojawia się dość często.

To co można wywnioskować po przeczytaniu komentarzy, to to, że skuteczność produktu w dużej mierze zależy od systematycznego stosowania i nie można liczyć na spektakularne efekty w krótkim czasie.

Aby rozmiar penisa mógł ulec powiększeniu, do ciał jamistych musi regularnie docierać zwiększona ilość krwi, w innym wypadku nie ma możliwości aby zaszły konieczne adaptacje.

Skład suplementu Penis Complete

Penis complete stworzony został tak, aby połączyć skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Dlatego skład suplementu diety penis complete jest jego mocną stroną. Duża liczba składników aktywnych w odpowiednio dobranych proporcjach, sprawia, że preparat zalicza się do ścisłej czołówki wśród produktów w tej kategorii.

Naturalny skład - Pokrzywa

Producent zadbał o to, aby w suplemencie znalazły się kluczowe składniki tj. buzdyganek naziemny, l-arginina, pestki dyni czy sarsaparilla. Dzięki temu preparat zwiększa pożądanie seksualne (libido), wzmacnia erekcję, a także działa pozytywnie na rozmiar penisa, zarówno w stanie wzwodu jak i spoczynku.

Jak działają najważniejsze ze składników?

  • Tribulus terrestris – stanowi fundament każdego dobrego suplementu na potencję oraz powiększenie penisa. To buzdyganek naziemny reguluje pracę układu hormonalnego, zwiększając poziom wolnego testosteronu we krwi. Podnosi libido, usprawnia cyrkulację krwi, wpływa korzystnie na jakość życia seksualnego.
  • L-arginina – to aminokwas, który bierze udział w produkcji tlenku azotu (NO). Dochodzi wówczas ro rozszerzenia naczyń krwionośnych, dzięki czemu w ciałach jamistych może zgromadzić się większa ilość krwi. Skutkuje to mocniejszą erekcją, dzięki czemu łatwiej odbyć satysfakcjonujący stosunek, a przy dłuższym stosowaniu, zwiększeniem rozmiaru penisa.

Pozostałe składniki:

  • Saw Palmetto 
  • Panax Ginseng
  • Lepidium meyenii 
  • Turnera diffusa
  • Serenoa repens
  • Sarsaparilla 
  • Pestki dyni 
  • Pokrzywa

Jak widać, skład jest dość rozbudowany, jednak co ważne, nie odbyło się to kosztem zaniżenia dawek do poziomu, w którym byłyby one całkowicie nieefektywne, co niestety jest często spotykanym zjawiskiem.

Dawkowanie preparatu

Dawkowanie suplementu diety penis complete ogranicza się do połknięcia 2 kapsułek w ciągu dnia. Producent zaleca aby kapsułki stosować po pierwszym posiłku, popijając je obficie wodą (200-300 ml wystarczy).

Rozdzielenie dawki nie powinno wpłynąć na skuteczność preparatu, w takim wypadku nic nie stoi na przeszkodzie aby 1 kapsułkę zażyć po śniadaniu, a drugą w godzinach popołudniowych lub na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem.

Cena Penis Complete – Gdzie kupić najtaniej?

Produkt nie wypada korzystnie cenowo, szczególnie w porównaniu z innymi tabletkami na powiększenie penisa jak np. member xxl czy penilarge, jednak i tutaj można nieco zaoszczędzić.

Cena za opakowanie (60 kapsułek) to 199,90 zł. W przeliczeniu na jeden dzień kuracji daje nam 6,6 zł. Dla porównania dzienna kuracja tabletkami member xxl to 5,9 zł, a dla penilarge tylko 4,9 zł.

 Jeśli jednak skorzystamy z oferowanego przez producenta zestawu w obniżonej cenie, za 3 opakowania suplementu zapłacimy tylko 399,90 zł, oszczędzając nawet 35% pełnej kwoty. Link do promocji znajdziesz tutaj

Dzięki temu dzienny koszt kuracji wyniesie tylko 4,4 zł! Taki zestaw wystarczy na pełne 90 dni regularnego stosowania. Produkt objęty jest również 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy w przypadku nie uzyskania zadowalającego wzrostu penisa.

Skutki uboczne Penis Complete

Środek należy do grupy suplementów diety, a w jego składzie znajdziemy tylko substancje pochodzenia naturalnego, w tym saw palmetto, żeń-szeń czy pokrzywa. Sprawia to, że stosowanie produktu jest znacznie bezpieczniejsze niż ma to miejsce np. w przypadku niektórych leków na potencję czy przedwczesny wytrysk.

Nie oznacza to, że nawet w przypadku suplementu diety nie mogą wystąpić skutki uboczne w trakcie jego stosowania. W przypadku środków spożywczych, tak i tutaj może wystąpić reakcja alergiczna w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wykorzystanych w preparacie lub dolegliwości ze strony układu pokarmowego (np. po stosowaniu tabletek na czczo lub w przypadku zażycia większej dawki niż ta sugerowana przez producenta).

Istnieją także przeciwwskazania do stosowania produktu, są to m.in. cukrzyca i choroby wątroby. Po środek nie powinny sięgać również osoby poniżej 18 roku życia. Przed rozpoczęciem kuracji, należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, w której powinny być zamieszczone wszystkie sytuacje w których nie należy stosować produktu.

Q&A – Odpowiedzi na często zadawane pytania

Czy powiększenie penisa jest trwałe?

Niestety nie. Żadne z dostępnych na rynku tabletek na wzrost członka nie są w stanie zapewnić trwałych efektów. Jedyna forma powiększania penisa, która może zapewnić trwałe efekty to zabieg chirurgiczny. Jest to jednak metoda niosąca ze sobą duże ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, w dodatku dość kosztowna i nie wielu mężczyzn może sobie na nią pozwolić. W przypadku suplementów efekt może utrzymać się do kilku miesięcy od zakończenia kuracji.

Czy stosowanie tabletek peniscomplete jest bezpieczne?

Większość substancji suplementu wpływa korzystnie na funkcjonowanie organizmu. Mogą jednak wystąpić skutki uboczne w postaci reakcji alergicznej, czy problemów trawiennych. Analizując skład, stosowanie produktu u osób zdrowych nie powinno powodować skutków ubocznych. Istnieją również przeciwwskazania do korzystania z preparatu, nie powinny stosować go osoby chore na cukrzycę i z problemami z wątrobą, z nadciśnieniem lu nieregularnym rytmem serca. Jeśli nie masz pewności czy możesz w sposób bezpieczny przeprowadzić kurację suplementem diety peniscomplete, skonsultuj się z lekarzem.

Czy mogę kupić suplement w aptece bez recepty?

Peniscomplete dostępny jest bez recepty, jednak nie ma możliwości kupna go w aptece. Produkt można zamówić przez internet, w drogeriach erotycznych, sklepach internetowych czy poprzez serwisy aukcyjne.

Dlaczego warto kupić tabletki na powiększenie członka PenisComplete?

Opakowanie suplementu na wzrost członka

Tabletki Penis Complete to preparat, który działa na kilku płaszczyznach jednocześnie – zapewnia wzrost rozmiaru penisa, wpływa korzystnie na libido, poziom testosteronu i mocną erekcję, dodatkowo działa korzystnie na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Jeśli chcesz powiększyć członka, jednocześnie zwiększając swoje możliwości w sypialni, peniscomplete to warty uwagi produkt.

Ilość tabletek w opakowaniu60 kapsułek
Dzienna dawka2 kapsułki dziennie
CenaSprawdź najlepszą cenę
Gwarancja satysfakcjiTak (30 dni)
Dostępny w promocjiTak (Sprawdź dostępne promocje)
+