Penilarge – tabletki na powiększenie penisa bez recepty [recenzja 2022]

Penilarge to ścisła czołówka wśród preparatów na powiększenie penisa dostępnych na naszym rynku. W rankingu sizemed2022, suplement penilarge znalazł się na drugim miejscu, zaraz za tabletkami member xxl

Tabletki na powiększanie penisa penilarge

Według producenta możliwe wydłużenie penisa to 8 cm w 2 miesiące, oraz dodatkowe 4,5 cm jego obwodzie.

Jednak większość mężczyzn będzie potrzebowała więcej czasu na uzyskanie podobnych efektów, zużywając w tym czasie 2 lub nawet 4 opakowania suplementu. 

Linia produktów penilarge to nie tylko tabletki, ale także krem o silnym działaniu miejscowym na tkanki penisa.

Połączenie obu metod – tabletek uzupełniających codzienną dietę o niezbędne do wzrostu członka składniki odżywcze, oraz kremu silnie oddziałującego na tkanki penisa od zewnątrz, pozwala przyspieszyć i spotęgować uzyskane efekty. 

Miejscowe zastosowanie kremu, dodatkowo uelastycznia skórę i zapobiega powstawaniu rozstępów, które mogą pojawić się ze względu na szybki wzrost masy penisa. 

Tabletki penilarge mogą być z powodzeniem stosowane samodzielnie, bez konieczności wykonywania dodatkowych ćwiczeń manualnych, czy korzystania z pompek lub ekstenderów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby połączyć stosowanie tabletek np. z pompką próżniową, przyspieszając tym samym pojawienie się pierwszych efektów. 

Penilarge działa w sposób kompleksowy, nie tylko wpływa na rozmiar członka, ale także na poprawę potencji, oraz wydłużenie czasu trwania stosunku, działa również tonizująco na ośrodkowy układ nerwowy. 

Penilarge to marka obecna na rynku od ponad 10 lat, a także zdobywca nagrody Laur Konsumenta w kategorii “Odkrycie”.

W tym czasie środek zebrał wiele pozytywnych opinii, w dodatku producent zapewnia gwarancję satysfakcji, która pozwala na zwrot produktu w ciągu 30 dni dni od zakupu, jeżeli uzyskane efekty nie będą zadowalające. 

Aktualnie można kupić tabletki penilarge w niższej cenie, tutaj znajdziesz więcej informacji, a także opinie użytkowników preparatu. 

Działanie Penilarge – Na czym polega?

Działanie preparatu polega na dostarczeniu do organizmu składników odżywczych, które nasilają dopływ krwi do ciał jamistych penisa.

Jednym z takich składników jest l-arginina, będąca silnym prekursorem tlenku azotu, dzięki czemu dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i przetransportowania większej ilości krwi do członka. 

Dzięki codziennemu stosowaniu suplementu penilarge, coraz większa ilość krwi może dotrzeć do penisa, w ten sposób zachodzą adaptację, dzięki którym dochodzi do wzrostu penisa, zarówno na jego długości jak i obwodzie. 

Efekty stosowania tabletek Penilarge

Penilarge działanie tabletek

Maksymalny efekt, który można uzyskać stosując tabletki penilarge to 8 cm długości, oraz do 4,5 cm w obwodzie. Jednak wynik ten nie jest normą, a raczej wyjątkiem. 

Większość mężczyzn może mieć trudności z uzyskaniem tak dużego wzrostu, wiele zależy od uwarunkowań genetycznych i indywidualnej reakcji na składniki aktywne preparatu.

Analizując komentarze i opinie panów stosujących produkt, średni wzrost penisa wynosi 3-4 cm, co bez wątpienia jest bardzo dobrym wynikiem.   

Jeśli zależy nam na uzyskaniu widocznych efektów, konieczne jest systematyczne stosowanie produktu. 2-3 tygodnie do zdecydowanie zbyt krótki czas, aby zaobserwować wyraźne zmiany w rozmiarze członka.

Większość środków, w tym także suplement diety penilarge, wymaga co najmniej kilku tygodni, a najlepiej miesięcy przyjmowania produktu. 

Jeśli chcesz uzyskać efekt w krótszym czasie, dobrym pomysłem może okazać się połączenie dwóch form kuracji – tabletek oraz kremu.

Gdy zawarte w penilarge składniki odżywiają organizm, dostarczając mu niezbędnych witamin i minerałów, a także aminokwasów tj. arginina, nasilających dopływ krwi do ciał jamistych, krem działa na tkanki penisa od zewnątrz, wykazując działanie synergistyczne w stosunku do tabletek. 

Dawkowanie Penilarge

Stosowanie penilarge sprowadza się do połknięcia 1-2 kapsułek w ciągu dnia. Kapsułki należy obficie popić wodą w ilości 200-300 ml. Preparat najlepiej przyjmować po posiłku, aby ułatwić wchłanianie substancji odżywczych. 

Nie zaleca się stosowania preparatu na pusty żołądek, aby nie wystąpiły dolegliwości ze strony układu pokarmowego (ból brzucha, zgaga).

Skład tabletek na powiększenie penisa Penilarge

Penilarge to produkt najwyższej jakości, który swoje skuteczne działanie zawdzięcza w 100% naturalnym składnikom, które są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie, dzięki czemu można stosować go przez dłuższy czas, przy minimalnym ryzyku wystąpienia skutków ubocznych. 

Podstawowym składnikiem penilarge jest l-arginina, to właśnie ten aminokwas odgrywa kluczową rolę w procesie powiększania członka, poprzez zwiększenie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych penisa.

Tribulus terrestris ma wpływ na gospodarkę hormonalną oraz zwiększenie poziomu testosteronu we krwi. Wyższy poziom tego hormonu to większa pewność siebie, a także wzrost libido i większe zadowolenie z życia seksualnego.

Palma sabałowa aktywuje przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu, oraz zapobiega przemianie testosteronu do estrogenu, hamując aktywność aromatazy biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Palma sabałowa wykazuje również działanie przeciwzapalne i moczopędne. 

Żeń-szeń koreański oraz żeń-szeń syberyjski dodają energii, pobudzają i poprawiają nastrój. Zwiększają również wytrzymałość i możliwości seksualne. 

  • L-arginina
  • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny)
  • Lepidium meyenii (Korzeń maca)
  • Panax Ginseng (Żeń-szeń koreański)
  • Serenoa rapens (Palma sabałowa)
  • Eleutherococcus senticosus (Żeń-szeń syberyjski)

Penilarge to suplement diety i nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Czy środek powoduje skutki uboczne?

Suplement diety penilarge jest środkiem bezpiecznym i nie powinien powodować skutków ubocznych u osób zdrowych. 

Mogą wystąpić reakcje uczuleniowe, w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników tabletek. Przed rozpoczęciem suplementacji, należy zapoznać się z kompletna listą składników wykorzystanych w trakcie produkcji, aby upewnić się czy nie występuje u nas nadwrażliwość na którykolwiek z nich. Jeśli tak, nie powinniśmy stosować produktu.

Ze względu na zawartość l-argininy, środek nie powinien być stosowany przez osoby z cukrzycą i chorobami wątroby. W przypadku zmian miażdżycowych lub nadciśnienia, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji. 

Cena Penilarge – Czy da się zaoszczędzić?

Penilarge jest jednym z tańszych produktów na powiększanie penisa na polskim rynku, będąc jednocześnie produktem wysokiej jakości.

Za 1 opakowanie zawierające 60 kapsułek (30 dni stosowania), zapłacimy tylko 149,00 zł. W przypadku tabletek member xxl cena wynosi 179,00 zł, a dla xtrasize aż 199,00 zł. 

Produkt dostępny jest również w atrakcyjnych zestawach, dzięki którym możemy zaoszczędzić od 10 do nawet 45%. 

Największy zestaw składający się aż z 7 opakowań tabletek penilarge, kosztuje 599,90 zł. Taka ilość produktu wystarczy na 7 miesięcy systematycznego stosowania. 

Choć według deklaracji producentów tego typu produktów, uzyskane efekty są trwałe, w rzeczywistości często konieczne jest powtórzenie kuracji co jakiś czas, aby utrzymać osiągnięty rozmiar penisa. W tej sytuacji zamówienie większej ilości sztuk jest mądrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala zaoszczędzić nawet 450,00 zł. 

Dostępne są także pakiety składające się z opakowania tabletek penilarge oraz tubki kremu, w cenie obniżonej o 10%, zapłacimy więc tylko 189,90 zł. 

Penilarge – Opinie mężczyzn

opinie mężczyzn

Jako, że tabletki penilarge w sprzedaży są od wielu lat, udało się zgromadzić wiele opinii na ich temat, zarówno tych pozytywnych, jak i tych oceniających produkt w mnie przychylny sposób. 

Większość opinii stanowią komentarze zadowolonych mężczyzn ze stosowania preparatu. Co prawda, uzyskane efekty często odbiegają od tych maksymalnych do osiągnięcia, to dodatkowe 3 lub 4 cm dla większości panów są w zupełności satysfakcjonujące. 

Panowie chwalą sobie prostotę i szybkość działania produktu, oraz brak efektów ubocznych w trakcie jego stosowania. To ogromna zaleta tej formy powiększania penisa, jest bardzo dyskretna, można zabrać tabletki w podróż służbową lub na wakacje. Nikt nie musi wiedzieć o przeprowadzaniu właśnie kuracji powiększającej. 

Jednak aby uniknąć rozczarowania, trzeba pamiętać o tym, że mamy do czynienia z suplementem diety dostępnym bez recepty, a nie silnym lekiem czy takimi metodami jak powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Uzyskane powiększenie dzięki penilarge nigdy nie będzie jednakowe u różnych osób, dużą rolę odgrywają indywidualne predyspozycje i reakcja na składniki aktywne suplementu. 

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie osiągniemy wzrostu członka w trakcie kuracji tabletkami, możemy odesłać go bez podania przyczyny i odzyskać pieniądze. Dzięki temu, możesz przekonać się o skuteczności produktu, bez ponoszenia ryzyka. 

Q&A – Odpowiedzi na pytania

Kiedy pierwsze efekty?

Pierwsze efekty stosowania suplementu mogą być widoczne już w ciągu 5 dni od rozpoczęcia kuracji. Wiele zależy od indywidualnych predyspozycji oraz codziennej diety.

Lepsze będą tabletki czy krem?

Tabletki mają bardziej kompleksowe działanie, dlatego są najlepszym wyborem stanowiącym podstawę kuracji na powiększanie penisa. Stosowanie penilarge pozwala zmagazynować większą ilość krwi w ciałach jamistych członka, prowadząc tym samym do zwiększenia jego rozmiaru. Krem skutecznie zapobiega powstawaniu rozstępów.

Czy potrzebuje recepty, aby kupić tabletki penilarge?

Środek dostępny jest bez recepty, jednak nie ma możliwość zakupu tabletek w aptekach. Najlepiej zamówić produkt z oficjalnej strony lub ze sprawdzonych drogerii internetowych.

Czy środek jest bezpieczny?

Penilarge uzupełnia Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu, dzięki czemu jego stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia. Preparat nie powinien być jednak stosowany przez mężczyzn chorych na cukrzycę, czy mających problemy z wątrobą.

Czy warto kupić Penilarge – Podsumowanie

Penilarge to produkt wysokiej jakości, godny polecenia – bazuje na naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia składnikach, objęty jest gwarancją satysfakcji, w dodatku można połączyć stosowanie tabletek oraz kremu o silnym działaniu miejscowym. 

Linia produktów penilarge

Jeśli nie masz czasu na wykonywanie ćwiczeń na powiększenie penisa, stosowanie pompek próżniowych czy niewygodnych ekstenderów, tabletki to dobry wybór. 

Penilarge to marka sama w sobie, w której skład wchodzą tabletki na powiększenie penisa, poprawę potencji, a także na wydłużenie stosunku. Środek od 10 lat bije rekordy popularności, zapewniając tym sobie wysoką pozycję w kategorii suplementów dla mężczyzn, dostępnych na polskim rynku.

Ilość tabletek w opakowaniu60 kapsułek
Dzienna dawka2 kapsułki dziennie
CenaSprawdź najlepszą cenę
Gwarancja satysfakcjiTak (30dni)
Dostępny w promocjiTak (Sprawdź dostępne promocje)
Strona produktuDrogeria internetowa
+