Czy orgasm control to skuteczne tabletki na przedwczesny wytrysk?

Jeśli szukasz skutecznego i zarazem bezpiecznego sposobu na problemy z przedwczesnym wytryskiem, tabletki orgasm control to warty polecenia produkt – Dlaczego? 

Tworząc ranking tabletek na wydłużenie stosunku sizemed2022, miałem możliwość zapoznania się preparatem, opiniami na jego temat, a także tym, jakie efekty może zapewnić jego systematyczne stosowanie. 

Zacznijmy więc od konkretów. (w dalszej części znajdziesz dokładne informacje na temat działania tabletek, ich dawkowania, a także dostępnych promocji). 

Najważniejsze zalety suplementu

Orgasm control stosowany każdego dnia przez kilka tygodni, może wydłużyć czas trwania stosunku do 30 minut, jednak pierwsze odczuwalne efekty mogą pojawić się już nawet w 5 dni od rozpoczęcia kuracji. 

Skuteczne działanie orgasm control opiera się na naturalnych i bezpiecznych składnikach, dzięki czemu tabletki dostępne są bez recepty, nie ma więc konieczności wizyty u lekarza w celu wystawienia recepty. 

Cena preparatu jest bardzo przystępna, szczególnie w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku środkami, co więcej, obecnie można kupić preparat w cenie niższej o 17% (tutaj możesz dowiedzieć się więcej).

Orgasm control na rynku suplementów na poprawę sprawności seksualnej obecny jest już ponad 10 lat, bijąc rekordy popularności. Dostępne są także inne formy produktu, w tym chusteczki, żel oraz orgasm control spray.

Wady

Choć środek ma wiele zalet, warto wspomnieć również o jego wadach.

Niestety, orgasm control to suplement diety, a nie lek. Z tego względu uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od konkretnej osoby, dotyczy to wszystkich dostępnych na rynku produktów w tej kategorii, a nawet wysoce skutecznych i wydawanych jedynie na receptę, leków na bazie dapoksetyny (priligy).

Na szczęście producent tabletek na tyle wierzy w działanie swojego produktu, że oferuje 30 dni na jego zwrot. Jeśli w tym czasie nie odczujesz lepszej kontroli nad wytryskiem, a czas trwania stosunku nie wydłuży się, możesz odesłać produkt bez podania przyczyny i odzyskać wydane pieniądze. 

Działanie tabletek Orgasm Control 

Systematyczne stosowanie preparatu, zmniejsza nadwrażliwość receptorów na bodźce zewnętrzne, zwłaszcza w okolicy narządów płciowych. Dzięki czemu, łatwiej kontrolować wytrysk, a sam seks może trwać zdecydowanie dłużej. 

Może to jednak sprawić, że doznania w trakcie stosunku będą mniej odczuwalne, spowodowane jest to uczuciem lekkiego “odrętwienia” penisa, jednak nie oznacza to braku satysfakcji czy przyjemności z seksu.

Składniki aktywne tabletek orgasm control mają również korzystny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, wzmacniają organizm, podnoszą sprawność seksualną, wykazują również pozytywny wpływ na poprawę potencji. 

Dawkowanie orgasm control – Jak stosować?

Dawkowanie orgasm control jest bardzo proste. Wystarczy stosować 1 lub 2 kapsułki dziennie popijając je obficie wodą (około 200-300ml). Najlepiej przyjmować tabletki bezpośrednio po pierwszym posiłku. 

Dobrym wyjściem jest rozpoczęcie kuracji od najmniejszej dawki, czyli 1 kapsułki. Jeśli nie będzie widocznych efektów, można zwiększyć dzienną porcję o 1 kapsułkę. W ten sposób kuracja będzie mniej kosztowna, a uzyskane w ten sposób rezultaty, wcale nie muszą być mniej odczuwalne.   

Nie warto jednak stosować dawki większej niż ta zalecana przez producenta. Większa ilość substancji dostarczanych do organizmu, nie przyspieszy, ani nie potęguje efektów, za to z pewnością odbije się to na konieczności zamówienia dodatkowego opakowania suplementu.

Skład Orgasm Control – Co znajdziemy w produkcie?

W suplemencie wykorzystano aż 13 składników, które mają korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu, w tym ośrodkowy układ nerwowy. Składniki aktywne zostały wyselekcjonowane tak, aby zapewnić maksymalne efekty, przy minimalnym ryzyku wystąpienia efektów ubocznych. 

Grafika - Naturalne składniki

Tabletki na przedwczesny wytrysk orgasm control, dostarczają witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, pozwalając na wydłużenie czasu trwania stosunku w sposób naturalny i bezpieczny. 

Pełny skład tabletek orgasm control:

 • Bukwica lekarska (Betonica officinalis)
 • Burak (Beta)  
 • Cayenne (Capsicum minimum)
 • Czeremcha późna (Prunus serotina)
 • Dzięgiel chiński (Angelica polymorphia)
 • Gotu Kola (Centella asiatica)
 • Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea)
 • Kola błyszcząca (Cola nitida)
 • Lucerna siewna (Medicago sativa)
 • Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra)
 • Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis)
 • Rdest wielkokwiatowy (Polygonum multiflorum)
 • Sarsaparilla (Smilax officinalis)
 • Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)

Skutki uboczne Orgasm Control – Czy środek jest bezpieczny?

Według deklaracji producenta, suplement diety orgasm control jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje skutków ubocznych. Mogą jednak wystąpić reakcje alergiczne na poszczególne składniki preparatu, lub dolegliwości ze strony układu pokarmowego. 

Jeśli nie masz pewności co do swojego stanu zdrowia, lub tego czy nie występuje u Ciebie uczulenie na któryś ze składników, dobrym pomysłem może być wizyta u lekarza, tak aby upewnić się czy produkt będzie w pełni bezpieczny dla organizmu w tym konkretnym przypadku. 

Orgasm Control – Opinie użytkowników

Skuteczność działania tabletek

Orgasm control jest na rynku od ponad 10 lat, dlatego znalezienie opinii na jego temat jest bardzo proste. Wielu mężczyzn chwali sobie działanie produktu i osiągnięte dzięki jego stosowaniu rezultaty. 

Wiele opinii dotyczy łatwości przeprowadzenia kuracji, ponieważ stosowanie preparatu orgasm control ogranicza się do połknięcia 2 kapsułek w ciągu dnia.

Nie ma więc konieczności zmiany codziennych nawyków, czy wykonywania czasochłonnych ćwiczeń pozwalających kochać się dłużej. 

Jeśli chodzi o działanie tabletek orgasm control, znajdziemy wiele różnych opinii. Niektórzy mężczyźni wspominają od wydłużeniu stosunku o kilkanaście minut, gdy u innych uzyskany efekt to tylko 2 lub 3 minuty. 

Suplement diety, a do tej grupy zalicza się orgasm control, usprawnia funkcjonowanie organizmu, reguluje pracę układu hormonalnego, a także zmniejsza nadwrażliwość na bodźce. Nie działa jednak tak silnie jak leki wydawane jedynie na receptę i wyłącznie pod warunkiem spełnienia konkretnych kryteriów. 

Oczywiście, jak w przypadku niemal wszystkich preparatów dla mężczyzn, zarówno na przedwczesny wytrysk, jak i na potencję, znajdziemy opinie panów rozczarowanych działaniem produktu.

Na szczęście, tak jak wspomniałem już na początku tej recenzji, możesz w ciągu 30 dni odesłać opakowanie i uzyskać zwrot poniesionych kosztów. Warto również zwrócić uwagę na to, który konkretnie produkt był stosowany – tabletki, żel czy może spray.

Cena tabletek orgasm control

Cena tabletek na przedwczesny wytrysk orgasm control to 124,90 zł za opakowanie, zawierające 60 kapsułek. Taka ilość wystarczy na 30-dniową kurację, w tym czasie u większości mężczyzn powinny być już odczuwalne efekty w postaci lepszej kontroli wytrysku i dłuższych stosunków. 

Produkt dostępny jest także w zestawie składającym się z 3 opakowań suplementu, w cenie niższej o 35%. Za całość zapłacisz tylko 249,90 zł, taka ilość kapsułek pozwala na skuteczną kurację trwającą 3 miesiące. 

Ten pakiet szczególnie polecany jest dla tych mężczyzn, którzy mieli okazję testować wcześniej działanie preparatu i chcą kontynuować jego stosowanie, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków. 

Producent oferuje również zestawy składające się 2 opakowań produktu w formie kapsułek, oraz żelu lub sprayu do stosowania miejscowego (wcieranie w penisa). Zarówno zestaw zawierający żel oraz spray kosztują tyle samo, czyli 249,90 zł. 

Pod tym linkiem znajdziesz dostępne zestawy (na samym dole).

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Kiedy pierwsze efekty?

Pierwsze efekty działania w postaci wydłużenia stosunku mogą pojawić się już w pierwszym tygodniu stosowania. Według informacji ze strony producenta, czas ten wynosi około 5 dni od rozpoczęcia suplementacji preparatem, jednak osiągnięcie maksymalnych rezultatów może wymagać kilku tygodni, a w niektórych mężczyzn przypadkach nawet 2-3 miesięcy. 

Czy orgasm control jest bezpieczny dla zdrowia?

W suplemencie wykorzystane takie składnik jak bukwica lekarska, kola błyszcząca, lucerna siewna, dzięgiel chiński, żeń-szeń syberyjski, jeżówka purpurowa, lukrecja gładka, czy prawoślaz lekarski. Wszystkie te składniki dostarczają witaminy i minerały wzmacniające i usprawniające pracę organizmu. Ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia. Jednak nawet zioła mogą powodować skutki uboczne tj. np. reakcje alergiczne. Przed rozpoczęciem suplementacji, należy zapoznać się ze wszystkimi składnikami i upewnić się, że nie jesteśmy uczuleni na któryś z nich. 

Co lepsze, chusteczki, tabletki, żel czy może orgasm control spray?

Najwięcej składników aktywnych znajdziemy w produkcie w formie tabletek, jest to bez wątpienia najskuteczniejsza forma zwalczania przedwczesnego wytrysku. Tabletki zawierają aż 13 składników,  żel zawiera tylko 2 składniki, natomiast spray zawiera ich 4.

Co dokładnie oznacza gwarancja satysfakcji?

Stosowanie tabletek orgasm control ma poprawić kontrolę wytrysku oraz przedłużenie czasu trwania stosunku. Jeśli w trakcie kuracji stwierdzisz, że żaden z tych elementów nie uległ poprawie, możesz skorzystać z gwarancji pozwalającej na odesłanie opakowania i uzyskanie zwrotu poniesionych kosztów. 

Czy orgasm control wpływa na płodność?

Suplement diety orgasm control nie ma wpływu na płodność, ruchliwość ani jakość plemników. Może jednak wpłynąć na zwiększoną siłę wytrysku, jednak nie ma to bezpośredniego wpływ na wzrost płodności. W tej sferze seksualnej lepiej skorzystać z produktów stworzonych specjalnie w celu rozwiązania tego problemu. Orgasm control to produkt przeznaczony do walki z przedwczesnym wytryskiem.

Czy dostanę produkt w aptece?

Nie ma obecnie możliwości zakupu produktu w aptece, zarówno stacjonarnej jak i online. Produkt dostępny jest w wielu sklepach internetowych, a także serwisach aukcyjnych. Warto dokonywać zakupów tylko ze sprawdzonych źródeł, aby uniknąć zakupu podrobionego produktu. 

O ile mogę wydłużyć stosunek stosując tabletki?

W przypadku suplementów diety nie da się z góry przewidzieć efektów. Przedwczesny wytrysk może mieć wiele przyczyn, również od tego uzależnione będą efekty i to o ile wydłuży się stosunek. Dużą rolę odgrywają również czynniki indywidualne, stan zdrowia, codzienna dieta czy schorzenia. 

Czy warto kupić tabletki Orgasm Control?

Z pewnością orgasm control zalicza się do ścisłej czołówki preparatów na przedwczesny wytrysk, co potwierdzają pozytywne opinie na jego temat. Jest to również jeden z najdłużej znajdujących się na rynku preparatów w tej kategorii, gdzie od ponad 10 lat bije rekordy popularności.

Tabletki na dłuższy stosunek control orgasm

Dużą zaletą suplementu jest jego kompleksowy skład, który w pełni opiera się na naturalnych wyciągach i ekstraktach, bez szkodliwych dla organizmu syntetycznych dodatków. Pozwala to na stosowanie tabletek orgasm control przez dłuższy czas, ograniczając ryzyko wystąpienia skutków ubocznych do minimum. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku tabletek nr 1 w naszym rankingu climax control.

Cena preparatu wypada bardzo korzystnie, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku środkami na wydłużenie stosunku, co więcej, dostępny jest w zestawach, pozwalających na obniżenie kosztu kuracji z jego udziałem nawet o 35%. 

Jednak najważniejszą zaletą tego produktu jest 30-dniowa gwarancja satysfakcji, umożliwiająca zwrot preparatu, jeśli nie będziemy w stanie kochać się dłużej, a kontrola nad wytryskiem nie ulegnie poprawie. 

Biorąc pod uwagę wszystkie wady oraz zalety suplementu orgasm control, jest to godny polecenia środek dla mężczyzn mających problem z przedwczesnym wytryskiem, a nasza redakcja przyznaje mu ocenę 4 gwiazdki na 5.  

Redakcja sizemed nie gwarantuje uzyskania konkretnych efektów. 

Ilość tabletek w opakowaniu60 kapsułek
Dzienna dawka2 kapsułki
CenaSprawdź najlepszą cenę
Gwarancja satysfakcjiTak (30dni)
Dostępny w promocjiTak (Sprawdź dostępne promocje)
Strona produktuSprawdź